Dom » Budownictwo

Nieskazitelne orynnowanie z dekarskimi produktami firmy Den Braven

Solidne, szczelne i zapewniające stałe odprowadzanie wody orynnowanie to nieodłączny i bardzo ważny element każdego poszycia. Solidne, szczelne i zapewniające stałe odprowadzanie wody orynnowanie to nieodłączny i bardzo ważny element każdego poszycia.

Wierny towarzysz

Nawet najbardziej trwały i niezniszczalny dach nie będzie właściwie funkcjonować bez równie solidnego i zadbanego systemu orynnowania. Szczególnie przed nadejściem jesienno-zimowej aury konieczne jest wykonanie niezbędnych prac naprawczych, które przywrócą jego integralność i blask. Nieduże ubytki możemy bez problemu zlikwidować sami, wykorzystując właściwości specjalistycznych produktów dekarskich. Najczęstszą bolączką są wszelkie nieszczelności pomiędzy poszczególnymi modułami. Czasem mamy również do czynienia z bardziej dotkliwymi ubytkami, które zazwyczaj zasklepia się za pomocą blaszanych łat. Osobnym przypadkiem jest z kolei przerwanie ciągłości rynien przez zbyt daleko posunięte zjawisko korozji. Zanim przystąpimy do likwidacji takiej luki, należy dokładnie usunąć obecną na powierzchni rdzę, a następnie wypełnić ubytek odpowiednim produktem. Do tego zadania doskonale sprawdzi się niebywale uniwersalny kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Jego trwale plastyczno-elastyczna formuła odporna jest na powstawanie rys skurczowych i pęknięć, a także na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, wody, grzybów pleśniowych i promieni UV. Duża wytrzymałość kitu dekarskiego Elast-O-Rub firmy Den Braven idzie w parze z neutralnym chemicznie odczynem, który nie powoduje korozji, w związku z czym stanowi idealny preparat do uszczelniania orynnowania.

Decydując się na dachowe naprawy możemy z powodzeniem skorzystać również z pomocy Szpachli dekarskiej Roofplast firmy Den Braven, a także trwale elastycznego kleju-uszczelniacza Tixoplast Dekarski. Każdy z nich jest niebywale prosty w użyciu, nie wymaga dodatkowego mieszania, a także tworzy trwałą i wodoodporną spoinę, która nie powoduje korozji blach ocynkowanych i łączników. Dzięki nim, poza zabezpieczeniem orynnowania, możemy również usunąć uporczywe uszkodzenia i nieszczelności na poszyciu z gontów bitumicznych, papy, a także bitumicznych płyt falistych.

Niezawodne i innowacyjne produkty dekarskie firmy Den Braven staną na straży ciepła

i bezpieczeństwa naszego domu, dbając o szczelność i dobry stan przydomowego orynnowania.

 

 

www.denbraven.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce iRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »