Dom » Wnętrza

Niezawodna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka

Niezawodna akumulatorowa wiertarko-wkrętarka
Zobacz więcej zdjęć »
Najbardziej poręczna wiertarko-wkrętarka w swojej klasie! Wiertarko-wkrętarka PSR 10,8 LI-2 BOSCH zapewni niezawodną pomoc w (nie)codziennych pracach domowych

Obrazki podarowane przez teściową nadal czekają na przykręcenie? A może zakupiony kilka tygodni temu nowy stół do salonu poszedł w odstawkę, bo wciąż brakuje czasu i ochoty na jego skręcenie? Koniec z odkładaniem drobnych prac naprawczo-remontowych na później. Wiertarko-wkrętarka PSR 10,8 LI-2 BOSCH zachęca do natychmiastowego działania. Trudno się dziwić - jest niezwykle wygodna i prosta w użyciu. Aż chce się pracować!Duża moc ukryta w jednym kilogramie

 Koniec z nieporęcznymi, szybko rozładowującymi się i trudnymi w obsłudze wiertarkami oraz wkrętarkami. BOSCH oddaje w ręce Klientów rewolucyjne narzędzie, które pozwoli na łatwe i przyjemne mocowanie wkrętów i wiercenie otworów w drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych. W efektywnej pracy pomoże zintegrowana i niezawodna dioda Power Light. Mocny silnik ukryty w małym i ważącym mniej niż 1 kilogram (waga z akumulatorem!) urządzeniu wykona pracę za Ciebie, nawet jeśli ta wydaje się trudna i żmudna.

Działanie optymalne i... maksymalne

To jedyna w tej klasie produktów tak dwubiegowakompaktowa wiertarko-wkrętarka. Zapewni nawet do 200 wkręconych wkrętów podczas jednego cyklu ładowania, a ładowanie baterii do pełna zajmuje tylko 45 minut! Innowacyjny Syneon Chip zapewnia inteligentne, a co za tym idzie, efektywne sterowanie energią podczas każdego zadania. Gwarancja optymalnej mocy i maksymalnej wydajności - w tkwi sekret sukcesu modelu PSR 10,8 LI-2.

 

Sugerowana cena wiertarko - wkrętarki PSR 10,8 LI-2 (akumulator 2Ah, walizka, końcówka wkręcająca, ładowarka) to 619 zł.

Więcej informacji na temat narzędzi dostępnych jest na stronie 
www.bosch-do-it.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MateuszG

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »