Dom » Budownictwo

Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven

Niezawodne rozwiązanie w świecie klejów – uniwersalny Mamut Glue  firmy Den Braven
Zobacz więcej zdjęć »
Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze?

Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści.

Niezniszczalny mocarz

Mamut Glue firmy Den Braven to gwarancja trwałego mocowania nawet najcięższych elementów. Ten jednoskładnikowy, trwale elastyczny oraz wyjątkowo przyczepny klej to niezawodny, a zarazem prosty w użyciu produkt. Jego innowacyjna, stworzona w oparciu o technologię MS POLIMERU formuła powoduje, że wytrzymuje on obciążenie nawet do 22 kg/cm2. Nie wymaga dodatkowych umocnień, bądź skomplikowanych zabiegów, zabezpieczających klejone obiekty. Wolny od rozpuszczalników oraz wody skład kleju Mamut Glue firmy Den Braven sprawia, że dowolny obiekt zostanie zamocowany natychmiastowo. Ponadto spoiny wykonane z jego użyciem po utwardzeniu opierają się działaniu czynników atmosferycznych, dużym wahaniom temperatur (od -40oC do +90oC), charakteryzują się wysoką odpornością fizyczną oraz mechaniczną, a także są całkowicie wodoodporne. Klej Mamut Glue firmy Den Braven to połączenie najnowocześniejszej technologii produkcji oraz bezpieczeństwa i komfortu użycia. Produkt ten jest nie tylko praktycznie bezwonny, ale i neutralny chemicznie, przez co nie naraża na uszkodzenia powierzchni tak delikatnych jak lustra, marmur, piaskowiec, czy granit. Charakteryzuje go również całkowity brak zawartości izocyjanianów, silikonu, polichlorku winylu oraz plastyfikatorów, które należą do grona najbardziej toksycznych substancji chemicznych.

Klejenie bez ograniczeń

Mamut Glue firmy Den Braven sprosta wszelkich materiałom, równie skutecznie łącząc ze sobą powierzchnie gładkie, jak i porowate, przy zastosowaniu pionowym i poziomym, wewnątrz oraz na zewnątrz domu. W mgnieniu oka pozwoli zamocować drewniane półki, armaturę łazienkową czy lustra dekoracyjne. Przytwierdzi także listwy podłogowe, okładzinę i panele oraz przyspieszy prace dekarskie, gwarantując maksymalną trwałość połączeń pomiędzy elementami blaszanymi, dachówkami ceramicznymi i cementowymi.

Kultowy i wszechstronny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven skutecznie wykona każdą z prac budowlanych bądź remontowo-naprawczych, która wymaga precyzji, siły, ponadprzeciętnej mocy oraz trwałości.

www.denbraven.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Den Braven
http://www.denbraven.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »