Motoryzacja » Samochody

Nissan ROOX – dynamiczny i superprzestronny minisamochód

Nissan ROOX – dynamiczny i superprzestronny minisamochód
Zobacz więcej zdjęć »
Przestronne wnętrze oraz atrakcyjne i eleganckie nadwozie Nissana ROOX powinny zmienić wizerunek minisamochodów w Japonii. Prezentowana na Salonie Motoryzacyjnym Tokio 2009 wersja „Highway Star" charakteryzuje się bardziej sportową i dynamiczną sylwetką.

Nissan ROOX zadebiutuje na japońskim rynku w grudniu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przestronne wnętrze

Wnętrze Nissana ROOX zaaranżowano tak, aby spełnić potrzeby związane z aktywnym stylem życia wszystkich członków rodziny. Przy szerokości i długości wnętrza 1365 mm i 2085 mm ten minisamochód należy do najprzestronniejszych w swojej klasie. Niezależnie od wybranego miejsca, każdy pasażer ma do dyspozycji mnóstwo przestrzeni. W zależności od liczby osób podróżujących autem można zmieniać układ foteli, a nawet złożyć oparcia tylnych siedzeń, aby uzyskać większy bagażnik.

Elegancka i modna miejska sylwetka

Projektantom udało się skonstruować superprzestronny minisamochód, który zaspokaja codzienne potrzeby całej rodziny. Chromowany grill, zdecydowany kształt reflektorów oraz odważna stylizacja pozwalają wyróżnić się z tłumu. Sportowe, utrzymane w czarnej tonacji wnętrze harmonizuje ze zdecydowanymi liniami nadwozia, uatrakcyjniając eksploatację auta.

Wygodne wsiadanie i wysiadanie gwarantują przesuwane drzwi z obu stron nadwozia

Nowy Nissan ROOX wyposażony jest w parę przesuwanych drzwi po obu stronach kabiny, co poprawia wygodę i bezpieczeństwo wsiadania i wysiadania. Po rozsunięciu drzwi bocznych z tyłu wejście do pojazdu ma 580 mm szerokości i 1230 mm wysokości, a z zamontowanego tuż nad ziemią stopnia chętnie będą korzystały zwłaszcza dzieci. Wygodę użytkowania - szczególnie, kiedy ma się ręce zajęte bagażami - podnosi zdalne sterowane otwieraniem drzwi za pomocą pilota zintegrowanego z kluczykiem.

W górnym schowku w desce rozdzielczej przed fotelem pasażera zamontowano wygodną chłodziarkę na napoje, a w schowku pod fotelem pasażera zmieszczą się dziecięce zabawki, buty na zmianę lub inne drobiazgi. Jakość i bogate wyposażenie modelu ROOX z pewnością zadowolą klientów, którzy użytkowali wcześniej małe i średnie samochody. Jako bardzo oszczędny pojazd przewidziany do eksploatacji przy niewielkich przebiegach, nowy minisamochód Nissana uprawnia także do uzyskania ulgi podatkowej*.

ROXX jest wyposażony w dwie czołowe i dwie boczne poduszki powietrzne*. Jest to zatem zupełnie nowa generacja minisamochodu, który jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także bezpieczny i może się podobać.

DANE TECHNICZNE

  • Długość (mm) 3395
  • Szerokość (mm) 1475
  • Wysokość (mm) 1735
  • Rozstaw osi (mm) 2400
  • Liczba miejsc 4

*niedostępne w niektórych wersjachRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »