Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NO-SPA® łączy pokolenia i zaprasza do wakacyjnego konkursu

NO-SPA® łączy pokolenia i zaprasza do wakacyjnego konkursu
Zobacz więcej zdjęć »
NO-SPA® uruchomiła platformę internetową Jaka matka, taka córka pod adresem www.no-spa.pl. Ideą projektu jest stworzenie miejsca wspierającego międzypokoleniową komunikację między matką i córką. Serwis ma umożliwić wymianę doświadczeń i wzajemne poznanie, ale też zabawę i rozrywkę.

Strona no-spa.pl wykorzystuje liczne interaktywne narzędzia internetowe. Międzypokoleniową wymianę doświadczeń umożliwia Dziennik Matki i Dziennik Córki. Rozrywkę i wzajemne poznanie zapewnia test podobieństwa „jaka matka taka córka?” oraz interaktywna aplikacja oś czasu, gdzie i mama i córka mogą podróżować w czasie śledząc, co w danym roku było modne, czego się słuchało, co oglądało, itd.

Najlepsze wspomnienia z wakacji
Wraz z końcem lipca 2012, na stronie no-spa.pl rusza wielki konkurs wakacyjny. Użytkowniczki zostaną zaproszone do opisywania wspomnień z wakacji w podziale na dwie grupy – matki i córki. Organizatorzy przewidzieli możliwość opatrywania wpisów zdjęciami i podkreślają, że najcenniejsze okażą się dla nich zgłoszenia, które wykażą, że mimo upływu czasu – sposób spędzania beztroskich wakacyjnych chwil oraz towarzyszące temu emocje, są podobne w przypadku marki i córki. Spośród wszystkich chętnych, jury wyłoni 60 laureatów, którzy zostaną nagrodzeni kosmetykami IWOSTIN.

Wsparcie – online i w telewizji
Serwis no-spa.pl powstał przy współpracy z firmą o2. Platforma prezentuje świat wartości marki NO-SPA®. Jest też miejscem gdzie znajdują się kluczowe informacje na temat produktów NO-SPA®. Marka NO-SPA® to rodzina leków  o działaniu rozkurczowym. Preparaty wyróżnia selektywny mechanizm działania oparty na zastosowaniu substancji czynnej – drotaweryny, która oddziałuje bezpośrednio na skurcz stanowiący przyczynę powstawania bólu. W tym roku, portfolio produktów NO-SPA® zostało wzbogacone o wariant stanowiący odpowiedź na oczekiwania młodszych użytkowniczek, NO-SPA Comfort. Nowe tabletki nie pozostawiają gorzkiego posmaku na języku i są łatwiejsze do połknięcia.
Oprócz działań promocyjnych w Internecie, markę wspiera silna kampania telewizyjna. W lipcu na ekranach pojawiła się reklama No-Spy® 40mg z informacją o dużym opakowaniu leku. Za kampanię odpowiada agencja Publicis i dom mediowy ZenithOptimedia.
 

No-Spa Comfort, 40 mg, tabletki powlekane; 1 tabletka powlekana zawiera: 40 mg chlorowodorku drotaweryny. Substancje pomocnicze: Laktoza jednowodna. Wskazania do stosowania: - stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera.-  stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz. Jako leczenie wspomagające może zostać użyta bezpiecznie i z pożądanym skutkiem:-w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. -w schorzeniach ginekologicznych: bolesnym miesiączkowaniu. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca. Blok przedsionkowo-komorowy II i III stopnia. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp.z o.o. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministra Zdrowia: 4377. Informacji w Polsce udziela: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa tel. (22) 2800000.W oparciu o ChPL leku zatwierdzoną 15.05.2012

No-Spa, 40 mg, tabletki; 1 tabletka zawiera: 40 mg chlorowodorku drotaweryny. Substancje pomocnicze: Laktoza jednowodna. Wskazania do stosowania: -  stany skurczowe mięśni gładkich  związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera.-  stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz. Jako leczenie wspomagające może zostać użyta bezpiecznie i z pożądanym skutkiem: -w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. -w schorzeniach ginekologicznych: bolesnym miesiączkowaniu. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca. Blok przedsionkowo-komorowy II i III stopnia. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Na podstawie ChPL leku zatwierdzonej 05.2012. Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp.z o.o.Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministra Zdrowia: : 4377


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PL.DROT.12.07.03Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nepentes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »