Firma » Biura
Noc Wieżowców na 35. piętrze Warsaw Trade Tower
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Ikona warszawskiego skyline'u. Warsaw Trade Tower jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie. Jego całkowita wysokość wynosi 208 m, a linia dachu położona na poziomie 184 m czyni go pod tym względem najwyższym biurowcem w mieście. Podczas tegorocznej Nocy Wieżowców ta ikona architektury po raz kolejny udostępni zwiedzającym swoje 35. piętro. Z wysokości ok. 136 m będzie można podziwiać przepiękną panoramę północno-wschodniej części stolicy, która obejmuje tętniące życiem Śródmieście. To jeden z najlepszych punktów widokowych, z którego jak na dłoni widać pozostałe warszawskie drapacze chmur.
Warszawskie opowieści. Dla wielbicieli historii i warszawskiej Woli przygotowaliśmy coś specjalnego - tej nocy zwiedzający Warsaw Trade Tower będą mieli okazję wysłuchać ciekawostek związanych nie tylko z samym budynkiem, lecz także z okolicą widzianą z 35. piętra. Zaproszony na wydarzenie varsavianista będzie opowiadać o tym, w jaki sposób zmieniło się otoczenie - co znajdowało się w miejscu istniejących na Woli obiektów, a także jak może wyglądać ta okolica za kilka lat.
Jak się do nas dostać? Podczas tegorocznej Nocy Wieżowców panoramę miasta z najwyższych budynków może podziwiać blisko 3,5 tysiąca osób! To ponad dwa razy więcej niż w roku ubiegłym. Do Warsaw Trade Tower przygotowanych jest aż 360 wejściówek. Można je zdobyć poprzez platformę rezerwacyjną (http://nocwiezowcow.evenea.pl/) lub udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez portal Nowa Warszawa (http://nowawarszawa.pl/konkurs-fotograficzny-noc-wiezowcow-2016/), organizatora wydarzenia. Polega on na opublikowaniu zdjęcia ulubionego wieżowca lub panoramy Warszawy na Instagramie lub Facebooku i oznaczeniu go hashtagami #nocwiezowcow2016, #nowawarszawa.
Warsaw Trade Tower (WTT) powstał pod koniec lat 90. jako pionierski projekt architektoniczny. Jego całkowita wysokość wynosi 208 metrów, a linia dachu położona na poziomie 184 metrów czyni go pod tym względem najwyższym biurowcem w Warszawie. Elementy dekoracyjne wewnątrz budynku inspirowane były amerykańskimi projektami z lat 20. i 30. zmieszanymi z chicagowską szkołą architektoniczną. Obiekt na wiele lat zdominował panoramę Warszawy i wyznaczył trendy, a także stał się symbolem jakości i prestiżu. W latach 2015-16 przeszedł modernizację, w wyniku której zyskał szereg udogodnień m.in. dotyczących funkcji przestrzeni wspólnych oraz otoczenia. Dodatkowo, przeszedł pomyślnie proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziom Very Good w kategorii Asset Performance.
Nadesłał:
konkretpr
|
Komentarze (0)