Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Nocna Promocja sklepu Euro.com.pl - rabaty do 30%!

Nocna Promocja sklepu Euro.com.pl - rabaty do 30%!
Zobacz więcej zdjęć »
W nocy z 22 na 23 sierpnia br. w sklepie internetowym Euro.com.pl rusza Nocna Promocja , której poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem internautów. Po raz kolejny można kupić najlepszy sprzęt z kuszącymi rabatami.Strona promocji: www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml

Sklep internetowy Euro.com.pl startuje po raz kolejny z wyjątkowymi obniżkami – nawet do 30%. O 21.00 zostaną ujawnione wszystkie produkty biorące udział w Nocnej Promocji. Na skorzystanie z rabatów masz 12 godzin – Nocna Promocja obowiązuje dziś od godziny 21.00 do wtorkowego poranka 23 sierpnia – godziny 9.00.

Euro.com.pl poleca produkty wysokiej jakości ze sporymi rabatami. Wybrane telefony, nawigacje GPS oraz sprzęt komputerowy taniej nawet o 500 zł.

Wejdź na stronę www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml i sprawdź, które z produktów możesz nabyć w obniżonych cenach. Bez wychodzenia z domu – wystarczy jedno kliknięcie, aby móc cieszyć się nowym sprzętem.

Możesz wybierać spośród sprzętu telewizyjnego, komputerowego AGD, czy foto. Euro.com.pl jest internetowym sklepem ogólnopolskiej sieci RTV EURO AGD – lidera rynku AGD i RTV w Polsce. W ofercie znajduje się sprzęt audio-wideo, najnowsze smartfony, najlepsze na rynku telewizory oraz wysoko ceniony przez Klientów sprzęt gospodarstwa domowego. W trosce o Twoją wygodę, zakupy w RTV EURO AGD to gwarancja wysokiego standardu obsługi.

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »