Technologie » Komputery

NOMI S.A. wdraża system do zarządzania siecią sklepów oparty na technologii Oracle

COMMIT Polska wdraża w firmie NOMI S.A. oparty na bazie danych Oracle system NTSwincash, przeznaczony do obsługi sieci sprzedaży.

Oracle Polska informuje, że w firmie NOMI S.A. trwa projekt wdrożenia specjalizowanego systemu do obsługi rozproszonej sieci sprzedaży Spółki, obejmującej trzydzieści wielkopowierzchniowych sklepów na terenie całego kraju. Oparty na bazie danych Oracle Enterprise Edition system NTSwincash jest wdrażany przez firmę COMMIT Polska, partnera Oracle na poziomie Gold.

NOMI S.A. to polska marka o ogólnokrajowym zasięgu, oferująca artykuły budowlane oraz dla domu i ogrodu, posiadająca placówki handlowe na terenie całej Polski. Obecnie system został uruchomiony w centrali NOMI S.A., w magazynie centralnym oraz w 5 sklepach. Wdrożenie obejmuje instalację sytemu dla całej sieci sklepów NOMI, w każdym miesiącu będzie uruchamiane od 2 do 4 kolejnych instancji.

W systemie zostały wdrożone także dodatkowe produkty Oracle, wspomagające działanie systemu NTSwincash. Zastosowanie narzędzi raportowych pakietu Oracle Business Intelligence pozwala na pełny dostęp do danych poprzez złożone analizy, zaś narzędzie Oracle Publisher zapewnia sprawne raportowanie z poziomu punktów sprzedaży.

System NTSwincash jest renomowaną aplikacją transakcyjną, używaną przez wiele sieci sklepów w Europie, Azji i Afryce Północnej. System został wdrożony w firmach branży multimediów, telekomunikacyjnej, budowlanej, kosmetycznej oraz RTV-AGD.

Najważniejsze funkcje aplikacji wspomagające biznes klienta to Raporty różnic magazynowych, Raporty różnic finansowych, Zamówienia indywidualne towarów katalogowych, Generowanie decyzji cenowych oraz Obsługa depozytów i transportu. System zapewnia wielosesyjność pracy oraz obsługę różnych jednostek miar i kanałów dystrybucji.

"System NTSwincash jest przystosowany do współpracy z różnymi bazami danych" – komentuje Krzysztof Wilusz, kierownik projektu w NOMI ze strony firmy COMMIT Polska. "Dla projektu w NOMI użyto wersji pracującej bazie danych Oracle Enterprise Edition, głównie z uwagi na szerokie zastosowanie tej technologii w innych, już działających aplikacjach firmy NOMI. Dzięki znanym i cenionym na rynku zaletom bazy Oracle, system NTSwincash zapewni klientowi wydajność, skalowalność i bezpieczeństwo systemu, zaś zaawansowane mechanizmy replikacji danych pozwolą uzyskać ciągłość działania, wymaganą dla każdego sklepu w sytuacjach awaryjnych".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »