Technologie » Komputery
Novacura przystąpiła do programu partnerskiego firmy IFS
Te zmiany, choć dotyczą Skandynawii, wpłyną też znacząco na sytuację polskiego oddziału Novacura oraz jego obecnych i przyszłych klientów.
Novacura to firma informatyczna z Göteborga, która usprawnia i upraszcza procesy biznesowe, stosując oprogramowanie Novacura Flow w istniejących rozwiązaniach ERP. Narzędzie opracowane przez specjalistów firmy pozwala na zoptymalizowanie i uproszczenie procesów zachodzących w firmach bez konieczności modyfikowania wdrożonego sytemu do zarządzania. Rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w branży produkcyjnej, serwisowej, a także logistyce magazynowej. Polski oddział firmy powstał na początku 2013 roku.
Czytaj całość artykułu tutaj: http://erp-view.pl/wiadomosci/novacura_przystapila_do_programu_partnerskiego_firmy_ifs.html
Nadesłał:
openmediagroup
|
Zwierzak w domowym budżecie – dlaczego warto planować wydatki na pupila
Nowy orzechowy smak w linii słodyczy CocoACH!
Jak projektować przestrzenie biurowe wspierające neuroróżnorodność?
Komentarze (0)