Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Novotel Katowice Centrum - odkryj go na nowo!

Novotel Katowice Centrum -  odkryj go na nowo!
Zobacz więcej zdjęć »
Novotel Katowice Centrum w piątek, 22 czerwca br. oficjalnie zaprezentował swoje odnowione wnętrza. Hotel zmienił wystrój lobby, recepcji oraz części pokoi, nadając im nowoczesny i funkcjonalny charakter.

Miejsca ogólnodostępne zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody gościom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W piątkowy wieczór 22 czerwca br. zaproszeni goście spotkali się w odnowionych wnętrzach hotelu Novotel Katowice Centum. Na uroczystość przybyło ponad 130 osób - przedstawiciele śląskiego biznesu, firm współpracujących z hotelem, rezprezentanci biur podróży oraz stali klienci. Wydarzenie uświetnił pokaz letniej kolekcji mody oraz zabawa z nagrodami, w której do wygrania były bilety lotnicze oraz vouchery na pobyty w wybranych hotelach Grupy Hotelowej Orbis. Przy muzyce bluesowych artystów goście oddali się następnie podziwianiu nowych wnętrz hotelu Novotel Katowice Centrum. Ich współczesny design opiera się na naturalnej kolorystyce uzupełnionej o energetyzujące akcenty czerwieni i brązu oraz na geometrycznych kształtach mebli. Gra ciepłych kolorów i ciekawych form jest zasługą architektów ze studia Cube 27, którzy przygotowali projekt aranżacji wnętrz hotelu.

Zbudowany w 1981 roku, 11 piętrowy hotel należący do Grupy Hotelowej Orbis znany jest wszystkim mieszkańcom Katowic. Wcześniej obiekt funkcjonował pod szyldem Hotel Warszawa przez dwie dekady. W 2001 roku, jako Novotel Rondo Katowice, dołączył do sieci tej marki. Pięć lat później, zmieniono jego nazwę, pod którą znany jest do dziś – Novotel Katowice Centrum. Do dyspozycji gości jest 300 komfortowych, klimatyzowanych pokoi oraz 6 funkcjonalnych sal konferencyjnych. W hotelu znajduje się również Centrum Rekreacji, które oferuje saunę, fitness, kryty basen, jacuzzi, solarium oraz gabinet masażu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »