Technologie » Telekomunikacja

Nowa debata w kampanii na Twarz Netii!

Nowa debata w kampanii na Twarz Netii!
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze Wolne Wybory na Twarz Netii wchodzą w decydującą fazę. Od 1 czerwca br. wyborcy mogą się zapoznać z zapisem debaty Tomasza Kota, Piotra Adamczyka i Magdaleny Różczki. Oprócz spotów telewizyjnych, kandydatów można zobaczyć również na plakatach wyborczych.

Tradycyjnie, im bliżej końca wyborów, tym większych rumieńców nabiera rywalizacja kandydatów.

Magdalena Różczka krytykuje argumenty konkurenta, na co Piotr Adamczyk ripostuje, że sama jest śmieszna, podczas gdy Tomasz Kot próbuje przejść do meritum rzeczy...

Nowy, 30-sekundowy spot-debata pojawi się zarówno w głównych, jak i tematycznych stacjach telewizyjnych. Ci, którym to nie wystarczy, z dłuższą wersją nagrania mogą zapoznać się w kinach (w 4 salach sieci Cinema City: CH Arkadia Warszawa, Galeria Kazimierz Kraków, CH Manufaktura Łódź, Cinema City Kinepolis Poznań).
Najbardziej dociekliwi na stronie www.netia.pl mogą obejrzeć pełną wersję debaty. Oprócz niej, znajdą tam również spot przedstawiający przygotowania kandydatów do wejścia na antenę, w którym pokazują swoją prawdziwą twarz. Oczywiście, na stronie www.netia.pl jeszcze przez miesiąc można oddać swój głos!

Kandydaci na Twarz Netii nie zapominają o docieraniu do wyborców poprzez inne media. 1 czerwca, równocześnie w całej Polsce pojawią się plakaty wyborcze na 364 tablicach outdoorowych: 6x3 i 12x4 oraz na 45 unikalnych tablicach wielkoformatowych z elementami ruchomymi. Dodatkowo, kampanii będą towarzyszyły samochody MobiJet z plakatami i nagłośnieniem. Pojawią się one w 29 miastach Polski, tam, gdzie wyborcy nie będą mogli zapoznać się z nowymi billboardami.

O kampanii

Kampania wizerunkowa „Pierwsze Wolne Wybory na Twarz Netii" ruszyła 11 maja br. Jej komunikacja obejmuje m.in. telewizję, radio, prasę i internet. Od 20 maja br. towarzyszy jej kampania prezentująca nową ofertę Netii.

Kanały komunikacji nowej odsłony kampanii zostały rozszerzone m.in. o outdoor. Przez pierwsze dwa tygodnie czerwca, w głównych stacjach radiowych, pojawią się również nowe 15-sekundowe spoty, stanowiące wsparcie dla ofertowej części kampanii.

Kreacje kampanii przygotowała agencja reklamowa Brasil, zakupem mediów zajmuje się ZenithOptimedia.


Netia jest wiodącym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym, świadczącym m.in. usługi głosowe oraz szerokopasmowego Internetu klientom indywidualnym i biznesowym. Działa na bazie własnej infrastruktury oraz sieci TP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »