Firma » Bankowość

Nowa funkcjonalność serwisu transakcyjnego mBanku

Nowa funkcjonalność serwisu transakcyjnego mBanku
Zobacz więcej zdjęć »
mBank umożliwi dokonywanie awaryjnych przelewów zdefiniowanych z rachunku eMAX plus przez serwis transakcyjny. Równocześnie mBank wprowadza zmiany w Taryfie Prowizji i Opłat.

eMAX plus to niezwykły sposób oszczędzania - bez ograniczeń, stałych wpłat, pamiętania o terminach dopisywania odsetek, z jednoczesną możliwością wypłaty środków bez utraty korzyści. Pieniądze można trzymać na rachunku przez dowolną ilość czasu i w każdej chwili je wycofać, z dopisanymi już odsetkami (kapitalizacja następuje raz w miesiącu).

Pierwszy przelew z eMAX plusa w danym miesiącu kalendarzowym jest bezpłatny, każdy kolejny natomiast można wykonać awaryjnie - od poniedziałku również samodzielnie.

Już od 16 lutego br. Klienci będą mogli samodzielnie w systemie transakcyjnym wykonywać dodatkowe przelewy z rachunku oszczędnościowego eMAX plus. Do tej pory Klienci mogli zrealizować za pośrednictwem internetu bezpłatnie jeden przelew w danym miesiącu kalendarzowym, aby wykonać kolejne należało skontaktować się z operatorem mLinii. Wykonanie takiego przelewu na rachunek w mBanku będzie się wiązało z opłatą 5 PLN, na rachunek w innym banku - 10 PLN, niezależnie od kanału dostępu. Liczba przelewów awaryjnych będzie nieograniczona - mówi Adam Miziołek, naczelnik Wydziału Produktów Podstawowych.

Prócz modyfikacji w Taryfie Prowizji i Opłat, związanych z wprowadzeniem nowej funkcjonalności rachunku eMAX, od 16 lutego br. zostaną wprowadzone następujące zmiany:

  • opłata za monit telefoniczny wynosić będzie 5 PLN (z 2 PLN)
  • opłata za sporządzenie i wysłanie upomnienia lub monitu listownego -  20 PLN (z 15 PLN)
  • wprowadzono opłaty za każdy kolejny rok używania karty głównej/dodatkowej Visa Electron Radość Życia w wysokości - 30 PLN
  • opłata za każdy kolejny rok używania karty Visa Electron dodawanej do rachunku KREDYTU gotówkowego - 36 PLN
  • opłaty za wydanie duplikatu karty do rachunku KREDYTU gotówkowego - 10 PLN
  • miesięczna opłata za posiadanie dodatkowej karty Visa Electron Radość Życia została usunięta
  • wprowadzenie prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu refinansowego, udzielanego na zasadach uproszczonych, w okresie pierwszych 3 lat okresu kredytowania w wysokości 2% od nadpłaconej kwoty kapitału. Natomiast od czwartego roku okresu kredytowania prowizja ta wynosi  0%.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych stawek znajdują się w Tabeli Prowizji i Opłat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »