Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Nowa jakość motywacji w Internecie! Wyjątkowy wieczór online z Konradem Gacą

Nowa jakość motywacji w Internecie!  Wyjątkowy wieczór online z Konradem Gacą
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy piątek, 6 października o godzinie 19:00, odbędzie się wyjątkowy motywacyjny wieczór transmitowany online z Konradem Gacą. To nowa jakość motywacji, której brakuje w polskim Internecie.

Darmowa dawka wiedzy

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas wieczoru online z Konradem Gacą uczestnicy otrzymają ogromną dawkę wiedzy o tym, jak zdrowo i skutecznie schudnąć. Dodatkowo będą mieli okazję poznać bliżej przełomową metodę odchudzania stworzoną przez Konrada Gacę oraz dowiedzą się, jak postępować, aby odnieść trwały sukces i cieszyć się szczupłą sylwetką i świetnym samopoczuciem.

Poruszające historie wielkich przemian

Na spotkaniu obecne będą również osoby, które z pomocą Konrada Gacy
i jego autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem: Beata Gliwka (-46 kg), Joanna Smolińska (-65 kg), Beata Hoć (-66 kg), Barbara Tukendorf (-19,1 kg) i Włodek Krystek (-122 kg). Opowiedzą oni swoje historie oraz udowodnią, że w każdym wieku można walczyć o swoje marzenia.

Przepis na sukces i motywacja

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces – to wszystko i wiele więcej będzie można otrzymać podczas wieczoru online z Konradem Gacą.

Gaca od lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć wyznaczone cele, by http://www.gacasystem.pl/wyklad-online/. Na uczestników spotkania czeka również konkurs z wyjątkowymi nagrodami!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

info@synertime.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »