Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Nowa jakość na rynku elektroniki użytkowej

Nowa jakość na rynku elektroniki użytkowej
Zobacz więcej zdjęć »
W bydgoskim Centrum Handlowym Zielone Arkady zostanie otwarty najnowocześniejszy w Polsce sklep z elektroniką użytkową. 13 listopada br. marka SATURN uruchomi tu swój flagowy salon.


Saturn w Zielonych Arkadach został zaaranżowany według najnowszych światowych standardów w branży. Odwiedzający będą mogli doświadczyć najnowszych technologii i odkryć korzyści wynikające z ich zastosowania w specjalnych strefach innowacyjnych.

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. Nowy Saturn to przestrzeń wychodząca poza definicję sklepu z elektroniką. Do dyspozycji klientów oddajemy nie tylko najpełniejszą na rynku ofertę produktową w nowoczesnej formie, ale również możliwość eksperymentowania i odkrywania radości z technologii. – skomentował wydarzenie Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający siecią Saturn

Wyróżnikiem na rynku ma być również szeroka oferta usług związanych z zakupem i użytkowaniem sprzętu.

W tym samym dniu (13 listopada br.) zostanie również uruchomiony w Centrum Aleja Bielany we Wrocławiu trzeci już w Polsce salon Saturn Connect, dedykowany technologiom mobilnym.


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »