Dom » Budownictwo

Nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – odbyło się spotkanie informacyjne

Nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – odbyło się spotkanie informacyjne
Zobacz więcej zdjęć »
Trwają przygotowania do startu nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” organizowanej przez Związek POiD. Celem kampanii jest promocja kompleksowej termomodernizacji budynków jako skutecznego sposobu na czyste powietrze, oszczędność energii i cennych zasobów.

Kampania zwraca również uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji. W dniu 17 października br. odbyło się spotkanie informacyjne firm zainteresowanych udziałem w akcji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kampania „DOBRY MONTAŻ” to wyjątkowa inicjatywa, która podnosi jakość montażu wyrobów stolarki budowlanej oraz zwiększa świadomość społeczeństwa na temat korzyści płynących z energooszczędnego budowania. Jej działania doskonale wpisują się również w cele programu „Czyste Powietrze”.

Nowa edycja kampanii pod hasłem „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” skupiona będzie na promowaniu termomodernizacji budynków. Najlepsze efekty daje kompleksowa termomodernizacja plus dobry montaż, dlatego Związek POiD zaprasza do współpracy stowarzyszenia branżowe, producentów oraz dostawców stolarki otworowej, dociepleń, pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz innych komponentów, które mają wpływ na poprawę efektywności energetycznej budynków. Szczegóły projektu zaprezentowano w czasie spotkania online, które odbyło sie 17 października.

W ramach kolejnych odsłon kampanii Związek POiD wraz z partnerami dostarcza praktycznej wiedzy o tym, jak budować i remontować domy z energooszczędnymi rozwiązaniami oraz dobrym montażem. Realizacji celów akcji służy szereg działań, m.in. kampania public relations w mediach, strona internetowa dobrymontaz.com, fan page akcji na Facebooku, współpraca ze szkołami branżowymi, webinary na temat programu „Czyste Powietrze” oraz szereg materiałów graficznych publikowanych w prasie i Internecie. Tematyka dobrego montażu jest również obecna podczas MONTERIADY odbywającej się cyklicznie na targach BUDMA w Poznaniu.

Zachęcamy do współpracy w ramach nowej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ” – firmy zainteresowane wspólnym promowaniem termomodernizacji i dobrego montażu zapraszamy do kontaktu ze Związkiem POiD:

Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający POiD

e-mail: biuro@poid.eu

tel. 510 087 066Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Drier

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »