Dom » Wnętrza

Nowa kolekcja Andropolu w sklepach Auchan

Nowa kolekcja Andropolu w sklepach Auchan
Zobacz więcej zdjęć »
Do hipermarketów Auchan wchodzi właśnie jesienno-zimowa kolekcja pościeli, autorstwa projektantek Andropolu. Sieć zakupiła 12 wzorów designerów spółki.

Przedstawiciele obu firm spotykają się raz do roku, aby precyzyjnie ustalić szczegóły kolejnych zamówień i ich specyfikę. Ostatnie spotkanie w Piasecznie, dotyczące wyborów wzorów do kolekcji jesień- zima przełożyło się na konkretne zamówienia. Uznanie międzynarodowej sieci zyskało 12 wzorów , z których każdy będzie sprzedawany w czterech wersjach kolorystycznych – w fioletach, beżach i brązach, oliwkach i pomarańczach. Auchan jest odbiorcą konfekcji pościelowej Andropolu w trzech asortymentach: satyna, bawełna i flanela. Dla każdego asortymentu dobierane były odrębne wzory, podzielone na określone grupy tematyczne: kwiaty, geometria, młodzież, abstrakcja i inne. Jak podkreślają projektantki Andropolu – sprostanie wymaganiom odbiorcy nie było łatwym zadaniem.

- Auchan kieruje się własnymi sondażami w oparciu, o które wybiera takie, a nie inne kolory – mówi Ewa Wrażeń, kierownik działu wzornictwa w Andropolu. - Koloryzacje wybranych wzorów musiałyśmy więc stworzyć w taki sposób, aby pasowały do wytycznych. Przyznam, że nie było to łatwe zadanie, gdyż na początku nasze wzory pasowały tylko tematycznie. Naszym kolejnym zadaniem było przyporządkowanie wybranych wzorów do grup asortymentowych. Oczywiście tworząc koloryzacje brałyśmy pod uwagę najnowsze trendy kolorystyczne na przyszły sezon. Słowem - musiałyśmy sprostać wymaganiom rynku i połączyć ducha nowości z potrzebami przeciętnego masowego odbiorcy.

Auchan współpracuje z Andropolem od dwóch lat. Jest odbiorcą całej konfekcji pościelowej – kompletów, prześcieradeł i pojedynczych poszewek na poduszki i jaśki, która trafia do 26 sklepów sieci.

- Co roku Auchan zakupuje u nas konfekcję o łącznej wartość około miliona zł - mówi Małgorzata Sadowska, kierownik produktu segmentu pościelowego w Andropolu. - I choć nie jest naszym największym odbiorcą - jesteśmy zadowoleni z tej współpracy i uzyskiwanych obrotów. Tym bardziej, że nasza konfekcja jakościowo i cenowo plasuje się na „wyższej półce” oferty Auchan.


Istotne dla realizacji zamówień dla nawet najbardziej wymagających klientów jest to, że pracownia projektowa spółki jest wyposażona w profesjonalne oprogramowanie do projektowania wzorów.

Dlatego zainwestowaliśmy w modernizację oprogramowania i zakup trzech stacji graficznych – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy Andropolu. - Pozwoli to na przygotowanie w sposób niezwykle precyzyjny niemal nieograniczonej liczby wersji kolorystycznych, wzorniczych, co w efekcie umożliwia realizację nawet najbardziej wyszukanych zamówień.

Wzory pościeli autorstwa projektantów Andropolu robią furorę nie tylko wśród klientów Auchan, wcześniej zyskały uznanie sieci sklepów Ikea i Black Red White. Obecnie spółka sprzedaje domowe tekstylia m.in. za pośrednictwem sieci własnych sklepów Sweet Home – w Białymstoku, Andrychowie i Łodzi, a także za pośrednictwem platformy internetowej – www.e-sweethome.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (1)

  • avatar
    ~ap 2012-11-24 14:43:50

    super jest ta pościel


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »