Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Nowa kolekcja rowerów BMC

Nowa kolekcja rowerów BMC
Zobacz więcej zdjęć »
W kolekcji rowerów na rok 2018 marka BMC proponuje w sumie blisko 90 różnych modeli szosowych, górskich i lifestyle. Jak wskazuje BMC Polska, nowa oferta jest zróżnicowana i obejmuje zarówno znane serie rowerów (np. Teammachine i Teamelite), jak i całkiem nowe propozycje (Agonist).

Polski dystrybutor przygotował też ofertę specjalną, która dotyczy rowerów z kolekcji 2017.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W nowej kolekcji szwajcarskiej marki BMC można znaleźć w sumie 88 różnych propozycji, w tym rowery z trzech głównych kategorii – szosowe, górskie oraz lifestyle.

Szosa

Wśród modeli szosowych flagową serią BMC są rowery Teammachine. To m.in. topowe modele wyczynowe, na których startują kolarze BMC Racing Team, ale także rowery z ramami aluminiowymi, których ceny są bardziej przystępne. W segmencie endurance marka proponuje – wyróżniającą się m.in. wysokim poziomem integracji i nowoczesnymi technologiami – serię Roadmachine. Nowy katalog obejmuje też rowery torowe (Trackmachine), przełajowe (Crossmachine) oraz czasowe i triathlonowe (Timemachine). Łącznie w ofercie szosowej na rok 2018 marka BMC przygotowała 46 różnych propozycji.

Ceny modeli szosowych wynoszą 4-52 tys. zł.

MTB

W kategorii MTB nowością są rowery Agonist, czyli modele cross country z pełnym zawieszeniem, które można wykorzystywać w wyścigach i podczas niezobowiązujących przejażdżek. W ofercie BMC znalazły się też znane już wyczynowe modele cross country (Teamelite i Fourstroke), rowery all mountain (Trailfox) oraz odświeżona seria „ścieżkowców” (Speedfox). Osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z kolarstwem górskim BMC proponuje natomiast rowery z serii Sportelite. W sumie oferta MTB marki obejmuje w 2018 r. 35 różnych pozycji.

Ceny modeli górskich wynoszą 1,5-44 tys. zł.

Lifestyle

Nową kolekcję BMC uzupełnia 7 modeli lifestyle. Seria Alpenchallenge to miejskie rowery o sportowym charakterze, które można z powodzeniem wykorzystać zarówno do codziennej jazdy, jak i dłuższych podróży rowerowych.

Ceny modeli lifestyle wynoszą 4-9 tys. zł.

Oferta specjalna 2017/2018

Jak informuje BMC Polska, wybrane modele z nowej kolekcji będą stale dostępne w obniżonych cenach. Dystrybutor przygotował również specjalną ofertę dotyczącą rowerów z kolekcji na rok 2017. Ceny poszczególnych modeli są niższe o 12-50 proc., a oferta jest aktualna do wyczerpania zapasów.

Nowe rowery BMC Teammachine SLR – ewolucja przyspieszenia (prezentacja wideo):

https://youtu.be/RjbVVgEXBLg

Wyścig poza taśmami – nowe rowery górskie BMC Agonist (prezentacja wideo):

https://youtu.be/YpuSeqG-c1g

Nowy BMC Speedfox - kolarz, ścieżka, synchronizacja (prezentacja wideo):

https://youtu.be/9zglyHKCzpw

Oficjalny dystrybutor rowerów marki BMC w Polsce:

https://bmc-switzerland.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »