Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nowa NO‑SPA® Comfort. Skuteczność i komfort stosowania

Nowa NO‑SPA® Comfort. Skuteczność i komfort stosowania
Zobacz więcej zdjęć »
W odpowiedzi na potrzeby aktywnych kobiet, które cenią skuteczność działania oraz wygodę użytkowania, powstała nowa No-Spa® Comfort. Nowoczesna, powlekana tabletka jest łatwa do połknięcia i nie pozostawia posmaku goryczy na języku.

Dolegliwości związane z nieprawidłowa dietą, schorzeniami jamy brzusznej lub bolesną miesiączką mogą skutecznie utrudnić realizację planów i zaburzyć aktywny rytm dnia. Wiele kobiet zmaga się z nimi regularnie.

Prawie połowa z tych, które sięgają po leki przeciwbólowe, odczuwa bardzo silne bóle menstruacyjne, które zmuszają je do rezygnacji z codziennych czynności[1]. Większość bólów brzucha, w tym menstruacyjne, spowodowanych jest skurczem mięśni gładkich. Pomoc w leczeniu tych dolegliwości zapewnia nowa No-SPA® Comfort. Zawarta w niej drotaweryna, działa silnie rozkurczowo, likwidując skurcze niezależnie od ich pochodzenia. NO-SPA® Comfort zalecana jest więc w leczeniu różnych bólów w obrębie jamy brzusznej - związanych z miesiączką, wzdęciami, zapaleniem dróg moczowych, kamicą dróg żółciowych i nerek, zapaleniem miedniczek nerkowych oraz zespołem jelita drażliwego.   

Skuteczność w nowym wydaniu

Sprawdzona w walce z różnymi bólami brzucha, NO-SPA® jest preparatem, który kobiety w 46 krajach polecają sobie od lat. Nowy wariant łączy unikatowy mechanizm selektywnego oddziaływania drotaweryny, likwidujący skurcz stanowiący bezpośrednią przyczynę wystąpienia bólu, z wygodą użycia. Preparat powstał z myślą o aktywnych kobietach oczekujących od produktu leczniczego skuteczności i łatwości stosowania. Nawet w najtrudniejsze dni w miesiącu, ból nie musi opóźniać realizacji codziennych planów i zaburzać rytmu życia kobiet –  niezależnie od tego, czy akurat zapowiada się intensywny dzień, trudny egzamin czy wakacyjny wyjazd. Powlekane tabletki nowego wariantu NO-SPY® pozbawione zostały goryczy i nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku na języku. NO-SPA® Comfort to łatwość przełykania i efektywność działania utrzymująca się nawet 8-10 godzin. Poręczne opakowanie zmieści się w kobiecej torebce czy kieszeni.  

Potwierdzone bezpieczeństwo

Drotaweryna, substancja czynna zawarta w NO-SPA® Comfort, jest szybko i całkowicie wchłaniana po podaniu doustnym.  Jej wybiórczy mechanizm działania wiąże się nie tylko ze skutecznością, ale także z bezpieczeństwem leku. Bezpieczeństwo drotaweryny zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne oraz wieloletnie stosowanie. Preparat można podawać dzieciom już od 6 roku życia. 

W odróżnieniu od innych preparatów przeciwbólowych, selektywność działania NO-SPY® sprawia, że praktycznie nie wchodzi ona w interakcje z innymi lekami, a ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest dużo mniejsze niż w przypadku popularnych środków o działaniu ogólnoustrojowym.

NO-SPA® Comfort Rekomendowana cena detaliczna: 12,69 zł za 20 tabletek powlekanych

No-Spa Comfort, 40 mg, tabletki powlekane; 1 tabletka powlekana zawiera: 40 mg chlorowodorku drotaweryny. Substancje pomocnicze: Laktoza jednowodna. Wskazania do stosowania: - stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera.-  stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz. Jako leczenie wspomagające może zostać użyta bezpiecznie i z pożądanym skutkiem:-w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. -w schorzeniach ginekologicznych: bolesnym miesiączkowaniu. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca. Blok przedsionkowo-komorowy II i III stopnia. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp.z o.o. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministra Zdrowia: 4377. Informacji w Polsce udziela: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa tel. (22) 2800000.

 
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

[1] Badanie Usage & Attitude plus segmentacja konsumentów, Ipsos Polska, 08.2008


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MartynaW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »