Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowa odsłona mobilnej strony sieci Best Western

Nowa odsłona mobilnej strony sieci Best Western
Zobacz więcej zdjęć »
Korzystanie z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych staje się coraz popularniejsze. Jak podają statystyki, już co piąty Polak korzysta z Internetu właśnie za pomocą telefonu komórkowego.

Jest to istotne szczególnie w przypadku branż o charakterze usługowym, m.in. w hotelarstwie. Na nowoczesne rozwiązania stawia sieć hoteli Best Western, która uruchomiła właśnie nową wersję mobilną swojej strony internetowej.
 
Mobilna odsłona strony
 
Działania prowadzone przez Best Western skupiają się obecnie na zwiększeniu obecności marki na urządzeniach mobilnych poprzez dostarczenie mobilnej platformy opartej na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki której proces komunikacji na urządzeniach przenośnych jest szybszy i prostszy.
 
Nowa mobilna strona Best Western i wprowadzone w jej obrębie aplikacje stały się bardziej intuicyjne i funkcjonalne. Wdrożone zmiany mają za zadanie poprawić komfort korzystania ze strony i zapewnić dostęp do oferowanych przez hotel usług w każdym momencie. Celem jest również zwiększenie liczby dokonywanych rezerwacji i stopnia lojalności klientów.
 
Na nowej stronie mobilnej wprowadzono m.in.:
  • innowacyjną porównywarkę hoteli Best Western,
  • udoskonalone funkcje selekcji, oparte na ocenie i udogodnieniach oferowanych przez konkretny obiekt,
  • mapę atrakcji zlokalizowanych w pobliżu hotelu,
  • ulepszoną stronę graficzną strony z większą ilością zdjęć, które zachęcają do interakcji i zapoznania się z przekazem,
  • pełną integrację strony z programem lojalnościowym Best Western Rewards.
 
Zamiany, zmiany, zmiany
 
Poprzez zmiany wprowadzone na nowej stronie mobilnej Best Western, marka pragnie wzmocnić stopień zaangażowania klientów i wspomóc ich w procesie dokonywania rezerwacji na urządzeniach mobilnych, które są obecnie wiodącym trendem. Zmiany te mają ułatwić planowanie podróży, w tym przede wszystkim wyszukiwanie obiektów hotelowych i rezerwowanie noclegów za pomocą urządzeń mobilnych.
 
Nowa mobilna strona internetowa sieci Best Western jest jednym z trzech etapów procesu zmian na digitalowej platformie. Proces ten rozpoczął się w sierpniu 2015 roku, kiedy to marka zrealizowała nowe strony internetowe dla ponad 2 000 obiektów hotelowych tej marki w Ameryce Północnej. W 2016 roku marka planuje również wprowadzić zupełnie nową, bardziej intuicyjną stronę bestwestern.com. Warto podkreślić, iż obecna wersja strony została uznana za najlepszą w branży hotelarskiej (Compuware; Best of the Web Gold Award; 2012-2015).
 
Więcej informacji na stronie Best Western: http://www.bestwestern.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

admin11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »