Firma » Biznes

Nowa odsłona Nowej Energii

Nowa Energia, przedstawiciel jednego z czołowych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, zmienia wizerunek. Od początku października aktualni oraz potencjalni Klienci firmy korzystają z nowej strony internetowej, która prezentuje się w bardzo przejrzystej i czytelnej formie.

Aktualny serwis firmy to połączenie w spójną całość najważniejszych usług Nowa Energia oraz klarowne zaprezentowanie kluczowych cech oferty. Nowej szacie graficznej towarzyszą również usprawnienia funkcjonalne, odświeżony układ treści oraz intuicyjny i szybki dostęp do interesujących Klientów treści.


- Staraliśmy się dostosować serwis do potrzeb potencjalnych użytkowników oraz zwiększyć jego przejrzystość - wyjaśnia Mariusz Kuskowski, Dyrektor Zarządzający Nowa Energia. - Odświeżona  szata graficzna strony to nasz kolejny krok w długim procesie rozwoju firmy. Już niedługo zamierzamy wprowadzić nowe rozwiązania oraz usługi, które będą wymagały klarownej prezentacji na stronie internetowej. Aktualny serwis nam to umożliwia, jak również usprawnia  komunikację z potencjalnymi oraz aktualnymi Klientami. 

 

 
  

Na nowej stronie internetowej zamieszczone zostały również nowoczesne materiały graficzne oraz wideo, których celem jest ułatwienie zrozumienia zasad funkcjonowania rynku energetycznego w Polsce. Każdy konsument może dzięki nim zobaczyć, jak zmienił się rynek energii od 2007 roku, sprawdzić co w składa się na cenę energii oraz dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z urządzeń elektrycznych w domu lub biurze.

Zapraszamy serdecznie na nową stronę firmy: www.nowaenergia.com

 
 

Nowa Energia Spółka Jawna jest autoryzowanym przedstawicielem jednego z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce - Grupy DUON S.A. Trzonem jej działalności jest sprzedaż i optymalizacja kosztów energii dla klienta biznesowego, w tym grup zakupowych. Jako niezależny podmiot na polskim rynku, firma stanowi alternatywę dla dużych grup kapitałowych, oferujących usługi energetyczne. Nowa Energia gwarantuje szybką i skuteczną zmianę sprzedawcy, przejmując na siebie wszelkie formalności związane z procedurą. W trakcie swojej działalności firma dokonała optymalizacji kosztów energii elektrycznej dla ponad 388 podmiotów gospodarczych. Wśród nich znalazły się m. in. takie firmy, jak: prywatny szpital oraz sieć przychodni Swissmed, Zespół Opieki Zdrowotnej Medica, Grupa Telekomunikacyjna Eurotel S.A., największa sieć pizzerii w Polsce - DA GRASSO czy Grupa Hoteli WAM.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Magda Gintowt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »