Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nowa promocja konsumencka „Uwolnij swoje piękno z Braun”

Marka Braun przygotowała promocję konsumencką pod hasłem „Uwolnij swoje piękno z Braun”. Wszystkie osoby, które kupią produkty do pielęgnacji włosów Braun Satin Hair 3, 5 oraz 7 otrzymają w prezencie kosmetyki kolorowe marki Max Factor.

Urządzenia do stylizacji włosów marki Braun umożliwiają bezpieczną stylizację dla ochrony zdrowia i piękna włosów. Dzięki nowoczesnym technologiom marki Braun zastosowanym w prostownicach, lokówkach, suszarko-lokówkach i suszarkach z serii Satin Hair możesz codziennie, dowolnie eksperymentować z różnymi fryzurami. Produkty do stylizacji włosów Braun Satin Hair zostały zaprojektowane w celu zapewnienia włosom dobrej kondycji. Tradycyjne urządzenia do stylizacji mogą trwale uszkadzać strukturę włosów, odbierając im ich naturalny blask.
 
Ogólnopolska promocja konsumencka marki Braun „Uwolnij swoje piękno z Braun” skierowana jest do wszystkich klientek, które zakupią produkty do pielęgnacji włosów z linii Satin Hair 3, 5, 7. Konsumentki, które zakupią produkty z linii Braun Satin Hair 3 otrzymają pomadkę Max Factor Elixir Colour spośród 4 wariantów kolorystycznych. Osoby, które zdecydują się na zakup produktów do stylizacji włosów z serii Satin Hair 5 lub 7 zostaną otrzymają jako upominek mascarę Max Factor 2000 calorie.

Akcja rozpoczęła się 1 marca 2014 r. i potrwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji będą dostępne na fanpage’u Facebook marki Braun: facebook.pl/braunbeautypolandRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »