Technologie » Internet

Nowa strona VIMEDU

Nowa strona VIMEDU
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Medyczne VIMED zaprasza na nową, udoskonaloną stronę internetową. Strona ma za zadanie ułatwić pacjentom oraz lekarzom dostęp do podstawowych informacji związanych z nietolerancją pokarmową oraz formami jej terapii.

W zakładce VIMED znajdują się informacje dotyczące głównych obszarów działalności VIMEDU, zakresu usług, a także podstawowe informacje na temat problemów, jakie pacjenci mogą rozwiązać w Centrum Medycznym.

Problemy te są bardzo różne i wiedząc o tym, VIMED będzie uruchamiać sukcesywnie kolejne kliniki specjalistyczne, których nadrzędnym celem będzie dostarczanie pacjentom wiedzy i rozwiązań z zakresu konkretnego problemu.

Pierwszą tego typu inicjatywą jest Klinika Leczenia Otyłości, która dedykowana jest wszystkim pragnącym schudnąć w sposób inteligentny i skuteczny (98%-owa skuteczność!). Na stronie znaleźć można autentyczne historie pacjentów, którym dzięki terapii VIMEDU udało się w widoczny, a zarazem trwały sposób schudnąć i pozbyć wielu, często przewlekłych dolegliwości.

Stylistyka strony, w tym wykorzystane zdjęcia wskazują na ludzi, którzy żyją w zgodzie ze swoim organizmem, odżywiają się w sposób odpowiedni z ich genotypem i indywidualnymi cechami. To grupa osób, która postawiła na wczesną profilaktykę zdrowia i dzięki indywidualnej diecie odmieniła swoje życie zmniejszając ryzyko zachorowań na powszechnie występujące schorzenia.

Osoby, które chcą uzyskać więcej szczegółowych informacji nt. nietolerancji pokarmowej VIMED zaprasza do Centrum Wiedzy bądź do zamówienia bezpłatnej broszury - kopalni wiedzy, której nie sposób przekazać w pigułce.

Już wkrótce Centrum Medyczne VIMED rozpocznie bezpłatną analizę symptomów nietolerancji pokarmowej i prenumeratę newslettera, dzięki któremu pacjenci i wszyscy zainteresowani będą otrzymywać informacje dotyczące szeroko rozumianych aspektów zdrowotnych oraz aktywności VIMEDU (VIMED Day, wykłady i spotkania dla pacjentów, pakiety i promocje itp.)

Centrum medyczne VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej. Misją VIMEDU jest zapobieganie chorobom oraz rozwiązywanie problemów zdrowotnych, a także dotyczących urody i samopoczucia pacjentów. Dzięki unikalnej diagnostyce ukrytej nietolerancji pokarmowej, konsultacjom medycznym i dietetycznym oraz najnowocześniejszym zabiegom fizjoterapeutycznym VIMED ma już tysiące pacjentów, którzy znaleźli tu rozwiązanie swoich skomplikowanych, często uciążliwych i przewlekłych problemów.

Zapraszamy do odwiedzania www.vimed.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »