Gospodarka » Przemysł

Nowa szyba dźwiękochłonna PRESS GLASS

Nowa szyba dźwiękochłonna PRESS GLASS
Zobacz więcej zdjęć »
Firma PRESS GLASS, specjalizująca się w produkcji szyb dla budownictwa, kolejny raz rozszerzyła katalog oferowanych przez siebie zespolonych szyb dźwiękochłonnych. Aktualnie producent oferuje już 77 różnych typów szyb akustycznych.

Jak podaje PRESS GLASS, nowa szyba – 11,5 (VSG 55.4)/20/13,5 (VSG 66.4) Argon – charakteryzuje się m.in. izolacyjnością ważoną (wskaźnik Rw) rzędu 47 decybeli (dB) oraz wskaźnikami poprawkowymi (C i Ctr) na poziomie -1 i -4 dB. Właściwości akustyczne nowego zespolenia zostały już potwierdzone odpowiednimi testami – szyba posiada też certyfikat IFT Rosenheim.
 
Rozszerzenie katalogu o zespolenie o izolacyjności ważonej na poziomie 47 dB czyni naszą ofertę jeszcze bardziej kompleksową” – wskazuje producent.
 
Po dodaniu nowej pozycji oferta PRESS GLASS obejmuje obecnie już 77 rodzajów zespolonych szyb dźwiękochłonnych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma poszerzyła katalog o ponad 20 nowych szyb.
 
Z pełną ofertą szyb akustycznych PRESS GLASS można zapoznać się m.in. na stronie www.pressglass.eu oraz za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji PRESS GLASS MOBILE, kompatybilnej z urządzeniami mobilnymi działającymi na systemach iOS i Android.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »