Firma » Bankowość

Nowa Tabela Opłat i Prowizji dla klientów korporacyjnych

Nowa Tabela Opłat i Prowizji dla klientów korporacyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
ING Bank Śląski zdecydował o wprowadzeniu zmian do Tabeli Opłat i Prowizji dla klientów korporacyjnych. Nowe ceny wybranych usług i operacji bankowych będą obowiązywały od 1 lipca b.r.

Decyzja o zmianach w Tabeli Opłat i Prowizji jest wynikiem dostosowania do aktualnej oferty banku. Zgodnie z przyjętą strategią osiągnięcia pozycji najbardziej internetowego banku, zachęcamy naszych klientów do korzystania z bankowości internetowej dla firm ING BusinessOnLine, stanowiącej bardzo korzystne rozwiązanie. Opłata za korzystanie z tego systemu nie ulega zmianie - powiedziała Ewa Łuniewska, Dyrektor Banku w Pionie Korporacyjnej Sieci Sprzedaży.

ING BusinessOnLine to wygodny, bezpieczny, szybki i całodobowy dostęp do usług bankowych, spełniający wymagania klientów realizujących wszelkiego typu zlecenia. Funkcjonalność systemu znacznie wykracza poza sam dostęp do konta. Umożliwia również łatwe i bezpieczne lokowanie środków, wykonywanie transakcji kupna/sprzedaży walut po wynegocjowanych kursach czy zarządzanie wpłatami i wypłatami gotówki w lokalizacjach klienta. Istotne elementy aplikacji to moduł wykorzystujący System Identyfikacji Masowych Płatności oraz moduł obsługujący karty przedpłacone, debetowe i charge'owe. System pozwala również na realizację przelewów europejskich za 5 zł. ING Bank Śląski należy do nielicznego grona banków w Polsce, które obsługują zarówno wychodzące (od grudnia 2008), jak i przychodzące przelewy SEPA (od stycznia 2008 roku). Od 22 czerwca br. zlecenia realizowane w systemie ING BusinessOnLine pozwalają na wprowadzenie dodatkowych identyfikatorów zleceniodawcy i odbiorcy, dzięki czemu ING Bank jest w pełni zgodny ze standardem SEPA.

Najważniejsze zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji dla klientów korporacyjnych (przedsiębiorstw uzyskujących roczne przychody netto ze sprzedaży powyżej 1,2 mln euro) to:

1.  w zakresie rachunków bankowych -

  • zniesienie opłaty za otwarcie rachunku bankowego w PLN oraz walutach wymienialnych,
  • ujednolicenie opłaty za prowadzenie kolejnego rachunku bankowego z opłatą za prowadzenie pierwszego rachunku z 30zł do 70zł,

2.  w zakresie bankowości elektronicznej -

  • zniesienie opłaty za moduł Autodealing w systemie ING BankOnLine,
  • podwyższenie miesięcznej opłaty za korzystanie z systemu Multicash z 155zł do 300zł (system dostępny tylko do końca bieżącego roku),
  • podwyższenie miesięcznej opłaty za korzystanie z systemu ING BankOnLine z 60 zł do 110 zł (system dostępny tylko do końca bieżącego roku)

3.  w zakresie przelewów zagranicznych -

  • ujednolicenie opłaty za dokonywanie przelewów papierowych w oddziale z 0,25% i 50zł do 200 zł (koszt przelewów elektronicznych przez system ING BusinessOnLine to: przelew europejski 5 zł, pozostałe 50 zł)

Nowa Tabela Opłat i Prowizji dla klientów korporacyjnych jest dostępna na stronie www.ingbank.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »