Dom » Budownictwo

Nowa umowa najmu w Galerii Rondo Wiatraczna

Nowa umowa najmu w Galerii Rondo Wiatraczna
Zobacz więcej zdjęć »
Postępują prace przy budowie i komercjalizacji Galerii Rondo Wiatraczna.

Postępują prace przy budowie i komercjalizacji Galerii Rondo Wiatraczna. W ostatnim czasie do grona najemców galerii dołączył sklep Excellent Office. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 78 m kw., który umiejscowiony będzie na parterze, przy jednym z głównych wejść, od strony ulicy Grochowskiej.
 
Excellent Office to szybko rozwijająca się sieć sklepów oferujących artykuły szkolne, plastyczne, biurowe, papiernicze i kreślarskie, tusze i tonery do drukarek oraz galanterię biurową. - Potencjał projektu doceniają najemcy. W zaledwie kilka miesięcy udało nam się skomercjalizować niemal cały obiekt. Na tym etapie rozpoczęliśmy także komercjalizację powierzchni z przeznaczeniem na stoiska handlowe w częściach wspólnych Centrum – mówi Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor ds. najmu w firmie Dantex, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. – W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu z firmami „Caroline – sztuczna biżuteria”, „Damas Food”, „Power Up – Odżywki dla Sportowców”, jak również „Sushi Panda”, „Wyjątkowy Prezent” oraz „Bolt – E-papierosy i Militaria” –  dodaje Elżbieta Kowalczyk.

Jak dotąd do grona najemców dołączyli m.in. Rossmann, Mc Donald’s, Millennium Bank, Biuro Podróży ITAKA, Grycan, In medio, Dunkin’ Donuts, Świat Książki, Cukiernia Sowa, Apteka ZIKO, Restauracja OLIMP, Amrit Kebab, City Fit, Maxi Bazar, Ziaja i wielu innych. Trzon Galerii stanowić będzie supermarket spożywczy Społem o powierzchni ok. 1 500 m kw.

Budowa Centrum rozpoczęła się wiosną 2016 roku. Projekt powstaje w  jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie dawnego Universamu Grochów, u zbiegu ulic Grochowskiej, Alei Stanów Zjednoczonych oraz Alei Waszyngtona. Łącząc funkcje mieszkalno-handlowo-biurowe przywróci handlową tradycję tego miejsca. Planowane otwarcie Centrum przypada na I kwartał 2018 r. W obiekcie zaplanowano ponad 11 tys. m kw. powierzchni handlowej na dwóch poziomach. Oprócz tego projekt oferował będzie 470 mieszkań i 1 500 m.kw. powierzchni biurowej. Galeria dysponować będzie parkingiem podziemnym na ok. 160 miejsc postojowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BrandLab_01

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »