Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowa wakacyjna linia P24 Gdańsk – Toruń – Poznań – Berlin! Limitowana oferta PolskiBus.com!

Nowa wakacyjna linia P24 Gdańsk – Toruń – Poznań – Berlin!  Limitowana oferta PolskiBus.com!
Zobacz więcej zdjęć »
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu oraz wielu zapytaniom i prośbom, które stale otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 24 lipca rozszerzamy naszą ofertę o nową, wakacyjną linię P24. To wyjątkowe połączenie umożliwi naszym Klientom podróżowanie pomiędzy Gdańskiem a Berlinem.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu oraz wielu zapytaniom i prośbom, które stale otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 24 lipca rozszerzamy naszą ofertę o nową, wakacyjną linię P24. To wyjątkowe połączenie umożliwi naszym Klientom podróżowanie pomiędzy Gdańskiem a Berlinem bez konieczności przesiadania się w Poznaniu. Linia P24 to także całkowicie nowe rozwiązanie dla Torunia i Poznania, jako pierwsza trasa łącząca te dwa wspaniałe miasta. Oferta ma charakter limitowany i obowiązuje wyłącznie w okresie od piątku, 31 lipca do poniedziałku, 17 sierpnia. Bilety w fantastycznych cenach, rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację, można od dziś rezerwować za pośrednictwem www.polskibus.com.


Nowe połączenie to idealna propozycja dla osób pragnących odwiedzić stolicę Niemiec i mieć jak najwięcej czasu na zwiedzanie. Do wyboru bowiem są dwa kursy dziennie w każdą stronę! Kurs poranny odjeżdża z Gdańska, z Dworca PKS przy ulicy 3 Maja 12 o godzinie 7:30, by już o 16:20 znaleźć się w centrum Berlina. Kurs wieczorny wyrusza o godzinie 21:10, by dotrzeć na miejsce o 6:00 rano. W podróż powrotną również można udać się rano lub wieczorem – wyjazd z Berlina z przystanku ZOB Masurenallee 4-6 o godzinie 9:00, przyjazd do Gdańska o 17:50 lub wyjazd o 21:00, przyjazd o 5:50 rano.

„W odpowiedzi na liczne sygnały, dotyczące zapotrzebowania na dodatkowe połączenia pomiędzy Gdańskiem i Berlinem, mamy przyjemność zaoferować naszym Pasażerom nową, wyjątkową propozycję. Wakacyjna linia P24 to gwarancja wygodnej, bezpośredniej podróży bez oczekiwania na przesiadkę, a także zupełnie nowe połączenie łączące Toruń i Poznań. Oferta ma charakter limitowany, zapewniając naszym Klientom więcej możliwości wyjazdów na okres wakacyjny. Nie wykluczamy jednak, że w przypadku dużego zainteresowania zdecydujemy się na jej przedłużenie. Bilety w atrakcyjnych cenach od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację już od teraz można kupować za pomocą naszej strony internetowej. Zapraszamy do planowania podróży na pokładach komfortowych autokarów PolskiBus.com!” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »