Firma » Biznes

Nowe firmy w portfolio Hostersów.

Ostatni miesiąc okazał się wyjątkowo obfity dla Hostersów. Grono klientów powiększyło się o nowe firmy, wśród których znalazły się bardzo dobrze znane marki oraz kolejny Powiatowy Urząd Pracy.

Kolejnym naszym klientem z sektora administracji publicznej został Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie. Świadczymy dla niego usługi związane z specjalnym produktem dedykowanym - GOVHOSTING. Produkt przygotowany został z myślą o urzędach i innych instytucjach publicznych.

Podsumowując, z naszych usług korzystają m.in. powiatowe urzędy pracy w Kłodzku, Białymstoku, Oleśnie, Jaworze, Chrzanowie, Opolu oraz  Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze.

Bardzo cieszy nas zainteresowanie klientów z sektora instytucji publicznych. Obserwujemy stałe zaufanie dla naszych usług, które wiążą się ze specjalnie przygotowanymi produktami tak by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa zasobów informatycznych.

Dla firmy Chinese2know.com, zapewniamy niezawodny hosting i wyjątkową ochronę danych osobowych. Teraz w bezpieczny sposób można poznawać kulturę Dalekiego Wschodu na portalach feelchinese.com i chinese2know.com.

Ponadto na serwerach firmy Hostersi znalazła się dobrze wszystkim znana marka BOLS, której wizerunek na swoim fanpage w portalu Facebook’u przybliżają Ambasadorki BOLS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hostersi
http://www.hostersi.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »