Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowe foteliki Maxi Cosi 0-13 - nowoczesne rozwiązania dla bezpieczeństwa i wygody.

Nowe foteliki Maxi Cosi 0-13 - nowoczesne rozwiązania dla bezpieczeństwa i wygody.
Zobacz więcej zdjęć »
Foteliki 0-13 Maxi Cosi są produkowane z myślą o potrzebach noworodków do momentu, aż osiągną 1. rok życia. Charakteryzują się uniwersalnością i wysokim poziomem funkcjonalności. Niektóre modele mogą tworzyć system podróżny, część z nich dodatkowo stanowi element systemu modułowego.

W ofercie znajdują się foteliki montowane zarówno na ISOFIX, jak i na trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele Maxi-Cosi Coral, Maxi-Cosi Marble oraz Maxi-Cosi Tinca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Foteliki Maxi Cosi – montaż na dwa sposoby

Za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa można zamocować wszystkie foteliki Maxi-Cosi 0-13. Ponadto specjalne prowadnice mają za zadanie umożliwić intuicyjny i bezbłędny montaż produktu.

W przypadku chęci zamocowania fotelika 0-13 na system ISOFIX należy dokupić kompatybilną bazę ze specjalnymi klamrami. Łączy się je z uchwytami wbudowanymi w ramę samochodu, które znajdują się między oparciem, a siedziskiem tylnej kanapy. Zalety systemu ISOFIX to krótki czas montażu i eliminacja najczęściej popełnianych błędów montażowych.

Baza zwiększa również funkcjonalność nosidełka. Umożliwia szybkie przemieszczanie się z fotelikiem poza autem, gdyż mocuje się go jednym kliknięciem na platformie w systemie Click&Go. Foteliki Maxi-Cosi z serii Coral oraz Maxi-Cosi Tinca stanowią dodatkowo część systemu modułowego. Oznacza to, że posiadają uniwersalną bazę FamilyFix3, na której można montować foteliki z kolejnych przedziałów wagowych.Foteliki Maxi-Cosi – bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

W celu zapewnienia jak najwyższego stopnia bezpieczeństwa i wygody najmłodszym pasażerom, nowe serie fotelików 0-13 Maxi Cosi zostały wyposażone w system ochrony bocznej oraz zagłówek z możliwością ustawienia wysokości, który dba o szyję i głowę dziecka. Wszystkie posiadają też pięciopunktową uprząż bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami. W razie gwałtownego hamowania lub potencjalnej kolizji, nadmierna energia jest proporcjonalnie rozdzielana. Modele Marble oraz Tinca wyróżnia również opcja regulacji pozycji oparcia.

Warto wspomnieć, że wszystkie foteliki posiadają obszerną budkę przeciwsłoneczną, która zapewni komfort podróżowania również w słoneczne dni. Są niezwykle lekkie i wygodne w noszeniu. Model Maxi-Cosi Coral posiada aż kilka ergonomicznych pozycji noszenia.Fotelik 0-13 – skuteczna ochrona potwierdzona testami bezpieczeństwa

O tym, że fotelik 0-13 marki Maxi Cosi zapewnia skuteczną ochronę dziecku świadczą nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, regulowane komponenty czy innowacyjne systemy bezpieczeństwa, lecz także wyniki, jakie te foteliki otrzymują w testach zderzeniowych przeprowadzanych przez niezależne instytucje. Warto wiedzieć, że w prestiżowym teście ADAC w kategorii bezpieczeństwo, fotelik 0-13 kg Maxi-Cosi Coral uzyskał najwyższą ocenę, czyli 5 gwiazdek (zarówno na bazę, jak i pasy). Ponadto wszystkie foteliki z nowych serii spełniają rygorystyczną normę i-Size. Określa ona dopasowanie fotela do dziecka na podstawie wzrostu małego pasażera.Dodatkowe wyposażenie

Każdy fotelik z nowych serii posiada również dodatkowe akcesoria dziecięce, które mają za zadanie zwiększyć funkcjonalność produktu, a także zapewnić wygodę podróżowania dzieciom poza samochodem. Dostępne są pasujące do fotelików moskitiery oraz pelerynki przeciwdeszczowe. Model Maxi-Cosi Marble oferuje również wkładkę chłodzącą. Najlepiej pod tym względem wyposażony jest jednak fotelik 0-13 Maxi-Cosi Coral. Posiada dodatkowo śpiworek, szerokokątne lusterko na tylną kanapę i ochraniacz pod fotelik.Kiedy należy wymienić foteliki Maxi-Cosi 0-13 na większe?

Fotelik samochodowy dla dziecka musi być idealnie dostosowany do jego wzrostu i wagi. Jeśli głowa dziecka wystaje za górną linię fotela, oznacza to, że małego pasażera należy wyposażyć w kolejny, większy model. Najlepiej jest wybierać modele z jak najmniejszym zakresem wagowym, gdyż zdecydowanie łatwiej je dopasować do rosnącego ciała. Drugi po noworodkowym nosidełku Maxi-Cosi, powinien być fotelik mieszczący się w przedziale 0-18, 0-25 lub 9-18.

Nowe serie fotelików Maxi-Cosi oferują produkty wysokiej jakości, które zostały stworzone z myślą nie tylko o pasażerach, lecz także o ich rodzicach. To właśnie dlatego przy ich produkcji zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań zwiększających, nie tylko poziom bezpieczeństwa dziecka w czasie jazdy, lecz także wygody i komfortu użytkowania. Nic zatem dziwnego, że foteliki 0-13 Maxi-Cosi cieszą się takim powodzeniem wśród wielu rodziców najmłodszych pasażerów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »