Gospodarka » Narzędzia

Nowe innowacyjne noże składane Stanley’a

Nowe innowacyjne noże składane Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych wzbogaca swoją ofertę o nowe wielofunkcyjne noże FatMax. Ergonomiczna konstrukcja czy podwójne ostrza to tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań, które usprawnią cięcie podczas prac remontowo-wykończeniowych.
Firma Stanley producent narzędzi ręcznych wprowadza na rynek dwa noże składane FatMax, uzupełniając swoją ofertę noży z ostrzem składanym z serii Utility. Nowe noże FatMax Stanley'a są przydatne zarówno na budowie, jak i podczas remontu czy wykańczania mieszkania. Użyta wysokiej jakości stal zapewnia im trwałość i niezawodność. Noże gwarantują precyzję zarówno przy docinaniu tapet, obcinaniu przewodów jak i cięciu płyt gipsowo-kartonowych.
NÓŻ SKŁADANY Z OSTRZEM TRAPEZOWYM FATMAX ®

Osoby ceniące sobie poręczne i proste w obsłudze narzędzia, zwrócą uwagę na nowy nóż składany z ostrzem trapezowym FatMax. Jego unikalna i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałej czy uciążliwej pracy. Nóż ten posiada składany korpus z miękką antypoślizgową wkładką, która zapobiega wysunięciu się z ręki. Dostosowana do kształtu dłoni obudowa ułatwia pracę i zapewnia większy komfort użytkowania. Narzędzie Stanley'a jest przy tym niewielkie i zaskakująco lekkie.
Stanley rozwiązał także problem noszenia ze sobą zapasowych ostrzy. W rękojeści noża FatMax umieszczono specjalny magazynek, w którym mieści się kilka zamienników. Wymiana ostrzy przebiega szybko i nie sprawia żadnych problemów, dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu. Wystarczy nacisnąć i przesunąć spust blokady, wyjąć zużyte ostrze i włożyć nowe. Dodatkową wygodę zapewnia praktyczny klips, pozwalający na swobodne noszenie noża przy pasku

Cena : 45 PLN

NÓŻ SKŁADANY Z PODWÓJNYM OSTRZEM FATMAX ®

Wielozadaniowy nóż z podwójnym ostrzem to propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalność i szybkość działania. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Jego konstrukcja umożliwia zamontowanie dwóch rodzajów ostrza stałego na raz. Przełączanie między jednym a drugim jest błyskawiczne. Użytkownik może po prostu wysunąć jedno ostrze i schować drugie. Również wymiana zużytego ostrza nie będzie stanowić problemu. Wystarczy nacisnąć przycisk, wyjąć zużyty element i włożyć zamiennik. Mocny składany korpus gwarantuje wygodę oraz oszczędność miejsca. Praktyczne uchwyty gumowe, umieszczone na górze noża, zapewniają lepszy chwyt podczas użytkowania. Zastosowanie w nożach śruby zaciskowej gwarantuje natomiast bezpieczeństwo i daje pewność, że ostrze jest perfekcyjnie unieruchomione.

Cena : 59 PLN

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego krajuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »