Technologie » Telekomunikacja

Nowe kontrakty w grupie I&B SYSTEM

Kontrakt o wartości ponad 2,7 mln zł podpisała firma Invar Integracje z Grupy I&B System. Nową umowę zawarła również inna spółka z Grupy – I&B Consulting.

Invar Integracje podpisał umowę, jako podwykonawca, na kompleksową realizację specjalistycznych instalacji elektrycznych i teletechnicznych w kilku obiektach wojskowych. Podpisana umowa ma wartość ponad 2,7 mln zł brutto. Prace mają zostać wykonane do końca 2008 roku.

- Jest to największa umowa podpisana przez nas w ostatnim czasie. Jej wartość przekracza 10 proc. skonsolidowanych przychodów za 2007 r. Dowodzi ona, że realizujemy naszą strategię, zakładającą z jednej strony ekspansję w dotychczasowych obszarach działalności Grupy, a z drugiej - rozwój na rynku produktów i technologii GPS. W tym segmencie też odnosimy sukcesy. Nasze urządzenia sprzedawane pod marką Smart GPS zdobywają coraz większą popularność i udział w rynku - powiedział Henryk Kruszek, prezes zarządu I&B System.

Nowy kontrakt pozyskała tez inna firma z Grupy - I&B Consulting. Wdrożyła ona system Microsoft Dynamics RMS w jednym z salonów brytyjskiej sieci obuwniczej Clarks. - Mamy nadzieję, że ta umowa będzie początkiem szerszej współpracy i pozwoli nam pojawić się również w innych salonach tej sieci - stwierdził prezes Kruszek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

I&B System S.A.
http://www.ibsystem.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »