Firma » Reklama

Nowe logo z Misiem

Nowe logo z Misiem
Zobacz więcej zdjęć »
Komitet Ochrony Praw Dziecka zmienia logo.

Organizacja pożytku publicznego zajmująca się ochroną praw dziecka, wprowadziła nowy znak graficzny. Poprzednie logo towarzyszyło Komitetowi od początku jego istnienia - przeszło 30 lat. Przyjazne, nowoczesne i dynamiczne - takie jest nowe logo Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Nowe logo jest komunikatywne i jasne w swym przekazie. Grafika prezentuje skrót KOPD, w który wpisana została buzia uśmiechniętego, pluszowego misia. „Tworząc koncepcję nowego znaku kierowaliśmy się tym, by budził pozytywne i przyjazne skojarzenia. Przede wszystkim chcemy, aby wzbudzał zaufanie" wyjaśnia Mirosława Kątna, Przewodnicząca Zarządu KOPD.

„Nowe logo na pewno odświeży i ociepli nasz wizerunek. Do tej pory kojarzyło się z organizacją rządową, a nie z organizacją pożytku publicznego" - wyjaśnia Magdalena Stachowiak, szef Zespołu PR i Pozyskiwania środków Komitetu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »