Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nowe maski do włosów z serii Mrs. Potter’s

Nowe maski do włosów z serii Mrs. Potter’s
Zobacz więcej zdjęć »
Zima to czas kiedy nasze włosy potrzebują specjalnej uwagi i pielęgnacji. Czapki, ogrzewanie i częstsze używanie suszarki sprawiają, że stają się suche i zniszczone. Nowe maski z serii Mrs. Potter’s to duża dawka nawilżania i sposób na regenerację, który przywróci włosom zdrowy wygląd.

Nawilżanie z aloesem

Pozytywny wpływ aloesu na nasze zdrowie i urodę znany jest od dawna. Aloes łagodzi podrażnienia, wspomaga gojenie, odświeża a przede wszystkim nawilża. Ta ostatnia właściwość ma duże znaczenie zwłaszcza dla naszych włosów. Wiatr, mróz i nadmierne nasłonecznienie narażają włosy na wysuszenie, ponadto codzienne zabiegi takie jak suszenie czy modelowanie, potęgują ten efekt. Nowy produkt z serii Mrs. Potter’s pomoże przywrócić włosom zdrowy wygląd. Maska Mrs. Potter’s intensywne nawilżanie z ekstraktem z aloesu, zawiera składniki, które dogłębnie nawilżają przesuszone włosy, dzięki czemu staną się bardziej elastyczne, miękkie i pełne blasku. Maskę należy nałożyć na świeżo umyte i wilgotne włosy i spłukać po trzech minutach. Przy regularnym stosowaniu włosy nabierają życia i zdrowego wyglądu.

Regeneracja z ginkgo biloba

Włosy farbowane potrzebują specjalnej ochrony. Są one nie tylko narażone na wysuszenie związane z myciem, modelowaniem i zmianami pór roku. Ich strukturę dodatkowo osłabia częste nakładanie farb koloryzujących. Przy takim natężeniu szkodliwych dla włosów zabiegów nie wystarczy tylko nawilżanie. Poza dostarczeniem im odpowiedniej ilości składników nawilżających, musimy także zadbać o skuteczną regenerację całej struktury włosa, od cebulki aż po końcówkę. Nowa maska Mrs. Potter’s intensywna regeneracja z ekstraktem z ginkgo biloba zawiera składniki, które dogłębnie regenerują włosy zniszczone farbowaniem. Nabierają one zdrowego wyglądu, miękkości i blasku.

Aby zapewnić swoim włosom maksymalne nawilżenie i regenerację warto wypróbować wszystkie kosmetyki z serii Mrs. Potter’s. Dla włosów suchych odpowiedni będzie szampon, odżywka i balsam z aloesem oraz maska nawilżająca. O włosy farbowane zadbasz stosując szampon, odżywkę i balsam z ginkgo biloba oraz maskę regenerującą.

Wyłącznym producentem i dystrybutorem kosmetyków do włosów marki Mrs. Potter’s jest firma Forte Sweden sp. z o.o.
Kontakt dla mediów:
Anna Zając,
Iwona Nawrocka
Triple PR
Ul. Elektoralna 24 lok. 73; 00-892 Warszawa
tel. 022 216 54 14, 022 216 54 20
anna.zajac@triplepr.pl; iwona.nawrocka@triplepr.pl
www.triplepr.pl


Dossier
* Szampon, odżywka i balsam do włosów Mrs. Potter`s z ekstraktem z aloesu. Regeneracja
i nawilżenie włosów suchych. Pojemność 500 ml (szampon i balsam), oraz 250ml (odżywka). Sugerowana cena detaliczna:  Szampon i balsam 500ml – 8,50 PLN. Odżywka 250 ml – 6 PLN
* Szampon, odżywka i balsam do włosów Mrs. Potter’s z ekstraktem z Ginkgo biloba. Kosmetyki przeznaczone do włosów farbowanych, długotrwale chroniące kolor. Sugerowana cena detaliczna:  Szampon i balsam 500ml – 8,50 PLN. Odżywka 250 ml – 6 PLN
* Maska Mrs. Potter’s Intensywne Nawilżanie z ekstraktem z aloesu. Dogłębne nawilżanie przesuszonych włosów, dzięki czemu są bardziej elastyczne, miękkie i pełne blasku. Pojemność: 250 ml. Sugerowana cena detaliczna: 7,50 zł.
* Maska Mrs. Potter’s Intensywna Regeneracja z ekstraktem z ginkgo biloba. Dogłębna regeneracja włosów zniszczonych farbowaniem. Włosy nabierają zdrowego wyglądu, miękkości
i blasku. Pojemność: 250 ml. Sugerowana cena detaliczna: 7,50 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forte Sweden
http://www.forte-sweden.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »