Technologie » Komputery

Nowe myszy od MODECOM - do biura i domu

Firma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty dwa modele myszy MC-M4.1 oraz MC-WM4.1.
MODECOM od lat z powodzeniem specjalizuje się w akcesoriach komputerowych. Tym razem producent wprowadził do sprzedaży dwa nowe modele myszy do domu i biura. Model MODECOM MC-M4.1 to wygodna i uniwersalna mysz do komputera której konstrukcja oparta została na sprawdzonej i popularnej myszy MODECOM MC-M4. Model MODECOM MC-M4.1 został ulepszony względem swojego poprzednika poprzez zastosowanie lepszych materiałów, ich spasowania oraz zaimplementowania najnowszych rozwiązań technologicznych. Nowy model jest przewodową myszą optyczną oferującą wysoką ergonomię pracy z komputerem. Dzięki wyposażeniu jej w interfejs USB oraz szerokiemu wachlarzowi wspieranych systemów operacyjnych, można z niej korzystać praktycznie z każdym komputerem dostępnym na rynku. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (matowej) oraz ciemnoszarej (metalicznej). Mysz ma długi, 1.8 metrowy kabel.

Drugim produktem producenta jest mysz MODECOM MC-WM4.1. Posiada ona bezprzewodowy interfejs radiowy korzystający z odbiornika typu nano, co czyni ją uniwersalną myszą bezprzewodową. MC-WM4.1 zasilana jest przy użyciu dwóch baterii AAA  i co warte podkreślenia, baterie ta znajdują się w zestawie z urządzeniem. MODECOM MC-WM4.1 dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej, szarej i niebieskiej.

Sugerowana cena detaliczna MC-M4.1 to 14,99 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna MC-WM4.1 to 29,99 PLN brutto


MODECOM
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »