Technologie » AGD - RTV

Nowe oblicze Media Markt w Olsztynie

Nowe oblicze Media Markt w Olsztynie
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo, że sklep Media Markt w Olsztynie istnieje już od 6 lat i mocno wpisał się w handlowy krajobraz miasta, nadszedł czas zmian. Market poddany został zabiegom, które w znaczący sposób wpłyną na jakość oraz komfort zakupów.

Klienci mogą spodziewać się zupełnie odmienionego sklepu… i wyjątkowej oferty cenowej z okazji re-otwarcia sklepu.

Gruntowne zmiany objęły przede wszystkim układ ekspozycyjny marketu.  W wyniku własnych doświadczeń z 6-letniej pracy oraz preferencji zakupowych klientów, stworzono jasny układ komunikacyjny pozwalający na intuicyjne poruszanie się po sklepie. Powierzchnia handlowa sklepu składa się z jednej głównej alei biegnącej przez cały market. Poszczególne działy zostały ustawione wg preferencji zakupowych klientów; od wejścia po prawej stronie znajduje się: duże AGD, małe AGD, Foto, studio HiFi. Po lewej stronie od wejścia prezentowane są: akcesoria, książki, muzyka, software, telecom i komputery. Wszystkie działy zyskały na atrakcyjności wizualnej i komforcie prezentacji. Projektując nowy market dążono do tego, aby klienci swobodnie czuli się w nowej przestrzeni i mogli w łatwy sposób dokonać przeglądu oferty i porównać bezpośrednio sprzęt, a nierzadko również go wypróbować. Dlatego też aktualnie klienci spotkają tzw. otwarte formy prezentacji pozwalające w doskonały sposób prezentować szeroką ofertę marketu, która jest największa w regionie i zawiera, np. 90 modeli notebooków, 160 telewizorów, itd. we wszystkich segmentach cenowych.

Nowością Media Markt Olsztyn po przebudowie jest dział książek. Ten dział jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów nie tylko zyskującymi na popularności audiobookami, ale i tradycyjnymi książkami. Ponadto w sklepie znajduje się wysokowydajne laboratorium fotograficzne oraz szeroko rozbudowany serwis posprzedażowy: dostawczy, czy instalacyjny.

O dotychczasowej popularności sklepu Media Markt Olsztyn świadczy jego frekwencja. W okresie tygodnia sklep odwiedza średnio 20 tys. klientów. Liczba ta znacząco rośnie w czasie wzmożonych zakupów przedświątecznych, czy lubianych przez klientów akcji marketingowych.

Również na otwarcie odmienionego marketu została przygotowana specjalna oferta produktowo-cenowa.

Specjalna oferta Media Markt Olsztyn (wybrane produkty):
Telewizor LCD Funai 32”,  899,- zł
Notebook Asus 15,6”, 1799,- zł
Pralka Amica 1000 obr., 599,- zł
Aparat cyfrowy Nikon, 199,- zł


Nowy Media Markt Olsztyn zaprasza klientów do odwiedzin i skorzystania z nowej oferty już 26 listopada od godziny 9.00.
Media Markt
www.mediamarkt.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »