Firma » Biznes

Nowe osoby w Dziale Marketingu Eniro Polska

Nowe osoby w Dziale Marketingu Eniro Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, rozwija Dział Marketingu. Do grona pracowników dołączyły trzy nowe osoby - Magdalena Raszewska, Marek Smykiewicz oraz Marcin Gajewski. Nowi specjaliści będą pracować nad rozwojem produktów Eniro Polska – Panoramą Firm oraz Budownictwem.

Eniro Polska inwestuje w segment online, a konsekwencją przyjętej przez firmę strategii jest zatrudnienie nowych specjalistów. Rozwój Działu Marketingu jest także kolejnym etapem zespolenia się polskiego oddziału z Grupą Eniro.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nasza firma wchodzi w nowy etap - silnie integrujemy się z Grupą Eniro zrzeszającą łącznie kilkanaście marek w krajach skandynawskich i Polsce. Rozwijamy nowe kompetencje, dbamy, aby nasze serwisy były przyjazne użytkownikom, inwestujemy w ich rozbudowę" - mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu Eniro Polska. „Cieszę się, że do zespołu Działu Marketingu Eniro dołączyli pracownicy posiadający bogate doświadczenie w ramach swojej specjalizacji" - dodaje.

Magdalena Raszewska objęła stanowisko Analityka i do jej obowiązków będzie należało zbieranie i analizowanie danych dotyczących pozycji oraz używalności serwisów internetowych Eniro Polska. Przed dołączeniem do zespołu Eniro Polska Raszewska współpracowała z firmą prowadzącą badania rynku Market Side.

Do obowiązków Marcina Gajewskiego, należeć będą rozwój produktu Budownictwo oraz zarządzanie i rozbudowa serwisu budownictwo.pl. Gajewski związany był dotychczas z Orange Polska, gdzie odpowiadał za ofertę usług stacjonarnych w kanale sprzedaży online oraz jej prezentację na portalu Orange.pl

Odpowiedzialnym za testy nowych funkcjonalności oraz aplikacji wdrażanych w wyspecjalizowanym w wyszukiwaniu lokalnym serwisie panoramafirm.pl oraz mobilnej wyszukiwarce m.pf.pl będzie Marek Smykiewicz, specjalista ds. rozwoju produktu internetowego, który uprzednio zatrudniony był
w Banku Pocztowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kozinskae

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »