Moda » Odzież

Nowe sklepy w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu

Nowe sklepy w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu
Zobacz więcej zdjęć »
W Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu otwarty został sklep popularnej bielskiej firmy produkującej ubrania dla dzieci i nastolatków Wójcik oraz salon Mustanga, marki która jako pierwsza podbiła rynek europejski popularnymi jeansami.

Otwarty pięć lat temu, 11 lutego 2004 r. sosnowiecki outlet, notuje stały wzrost liczby sklepów, aktualnie zaprasza do 71 salonów. Docelowo w Fashion House Sosnowiec znajdzie się ponad 100 sklepów.

Mustang, marka której początki sięgają 1932 roku, jest jedną z największych i najbardziej znanych firm jeansowych w Europie. Pierwszy producent jeansów na starym kontynencie jest również projektantem i wykonawcą prototypowego modelu spodni dla kobiet. Dziś Mustang rozprowadza swoje produkty w prawie 40 krajach świata. W sosnowieckim Fashion House można nabyć końcówki kolekcji i nadwyżki produkcyjne odzieży jeansowej, obuwia, bielizny i modnych dodatków Mustanga w atrakcyjnych cenach, niższych o 30 - 70 procent niż w tradycyjnych sklepach.

- Oferta naszego sklepu w Fashion House Sosnowiec skierowana jest do ludzi młodych, orientujących się w najnowszych trendach, którzy cenią sobie modny wygląd i bardzo dobrze potrafią określić swój stosunek jakości do ceny - mówi Maciej Duniec, dyrektor handlowy oraz regional manager Mustanga w Europie Wschodniej.

W sosnowieckim Fashion House został również otwarty pierwszy w Polsce sklep outletowy marki Wójcik, która od 21 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży dziecięcej. Długoletnie doświadczenie, doskonalone wzornictwo i jakość produkowanych wyrobów, spowodowały, iż firma zdobyła znaczącą pozycję na rynku polskim oraz coraz intensywniej podbija rynki zagraniczne. W sklepie marki Wójcik w sosnowieckim Fashion House znajduje się szeroki wybór odzieży i obuwia dla niemowląt i dzieci do lat 14.

- Fashion House w Sosnowcu zostało otwarte pięć lat temu i od tego momentu odwiedziło go ponad 7,5 miliona klientów, co więcej z miesiąca na miesiąc odwiedzających przybywa. W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszym outletem otwieramy nowe sklepy oferując jeszcze większy wybór markowego asortymentu w atrakcyjnych cenach - mówi Wojciech Wilczak, dyrektor operacyjny Fashion House Sosnowiec.

Sklepy Mustang i Wójcik dołączyły do ponad 70 obecnych już w sosnowieckim Fashion House. W najbliższym czasie, w związku z mającym zakończyć się procesem rozbudowy outletu, planowane są otwarcia kolejnych markowych punktów sprzedaży z odzieżą, obuwiem, akcesoriami, artykułami gospodarstwa domowego dostępnymi przez cały rok w cenach niższych o 30-70 procent. Docelowo liczba salonów w Fashion House Outlet Centre Sosnowiec przekroczy 100.

Wszystkie sklepy w Sosnowcu można odwiedzać w godzinach otwarcia Fashion House Outlet Centre - od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00 i w niedziele od 10.00 do 20.00.

Informacje o Fashion House Outlet Centre:

The Outlet Centre - to sklepy fabryczne, w których sprzedawane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości. W Fashion House Outlet Centre towary markowe takie jak odzież, obuwie, czy akcesoria sportowe sprzedawane są przez cały rok po obniżonych cenach - niższych od 30% do 70% w stosunku do cen w zwykłych sklepach. Produkty oferowane w Fashion House Outlet Centre są końcówkami serii lub kolekcji, kolekcjami z poprzednich lat oraz prototypami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »