Moda » Obuwie

Nowe trendy na sezon jesień-zima

Nowe trendy na sezon jesień-zima
Zobacz więcej zdjęć »
Moda zmienia się co rusz. Zmieniająca się kolorystyka z sezonu na sezon, kształt obcasów. Ostatnio coraz częściej spotykana moda na spiczaste przody to coś co powraca sprzed lat. Jaka zatem jest zatem obecna kolekcja?

Kolekcja

     W kolekcji widoczne są trendy sprzed roku. Charakterystycznie barwione i przecierane odcienie rudości. Taka jest skóra crust, która powstaje z ręcznego przypalania materiału za pomocą specjalnego żelazka podczas produkcji. Tym właśnie wyróżniają się 
buty Caprice w nowej odsłonie. Nie brakuje oczywiście charakterystycznej dla tego sezonu czerni, która jest wariantem zarówno praktycznym jak i niezmiennym od lat.

Jakość

     To coś co wyróżnia tą kolekcję spośród wielu innych marek. Włoskie skóry krojone i montowane na linii produkcyjnej z niezwykłą pieczołowitością to znak firmowy obuwia. Zgodnie z tradycją prawie każdy model sygnowany jest złotym logo. Nie brakuje także charakterystycznych złotych zamków umieszczonych nie tylko w bocznych ale również w tylnych częściach cholewek. 

Ciepło w chłodniejsze dni 

      
 Obuwie wyściełane jest miłym w dotyku polarem. Jest to rozwiązanie optymalne dla pory roku w naszej szerokości geograficznej. Stopa przy takim rozwiązaniu zbytnio się nie poci ale z drugiej strony także nie zmarzniemy, gdyż dobre jakościowo polary zapewniają optymalną izolację termiczną. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją bo warto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

korzo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »