Firma » Finanse

Nowe warunki dla opłacalnej aktualizacji Systemu Symfonia

Nowe warunki dla opłacalnej aktualizacji Systemu Symfonia
Zobacz więcej zdjęć »
Sage przypomina, że od 12 listopada do 3 grudnia – tylko przez 3 tygodnie – można uzyskać atrakcyjny rabat na licencje ubezpieczające firmę od zmian w VAT i nowych zasad fakturowania.

Sage, wiodący producent oprogramowania do zarządzania dla sektora MSP w Polsce przypomina, że od 12 listopada do 3 grudnia można jeszcze otrzymać 30% obniżki na nowe licencje programów Systemu Symfonia. Po 3 grudnia br. aktualny rabat zostanie zredukowany do 20%.


Sage jednocześnie przypomina, że z początkiem 2013 roku ma wejść w życie szereg przepisów, nakładających na przedsiębiorców nowe obowiązki i przywileje związane z fakturowaniem. Stosowanie się do nowych regulacji może wymagać zmian w użytkowanym oprogramowaniu.
W ramach nowych licencji Sage zapewnia pełną zgodność systemów z przewidzianymi przez rząd zmianami. Jest to więc dla przedsiębiorców rodzaj polisy ubezpieczeniowej.

Symfopakiet ubezpiecza przed zmianami w przepisach

W ramach tegorocznej promocji Sage proponuje także zniżki cenowe na Symfopakiety - abonamenty, w ramach których przez okres 24 miesięcy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z darmowych aktualizacji oprogramowania, wydawanego w przyszłości przez Sage. Oferta może być tym bardziej atrakcyjna, jeśli weźmie się pod uwagę fakt odroczenia wprowadzenia w życie zmian w ustawie o VAT (m.in. skutkujących nowymi zasadami określania obowiązku podatkowego). Posiadając Symfopakiet firma ma pewność, że dostanie zaktualizowane wersje w ramach z góry uiszczonej opłaty - nawet, jeśli zmiany w VAT wejdą dopiero w 2014 roku, a nie jak wcześniej projektowano, od lipca 2013 r.

Informacje o usługach abonamentowych Sage dostępne są pod nr telefonu 22 455 56 57.

Przy okazji zapowiadanych zmian w ustawie o VAT od sierpnia br. Sage świadczy telefoniczne wsparcie dla przedsiębiorców w ramach Infolinii VAT, dostępnej pod nr 22 417 93 93. Więcej o Infolinii: http://www.sage.com.pl/infolinia-vat.

Promocja dla nowych użytkowników Sage

Od połowy października Sage oferuje przedsiębiorcom także promocję produktową dla firm, które planują skorzystać z licencji Sage po raz pierwszy. W ofercie do wyboru jest m.in. pięć atrakcyjnych pakietów, dedykowanych różnym rodzajom działalności - oprogramowanie wspiera firmy od obszaru produkcji przez ewidencję kadr i rozliczanie płac, po prowadzenie sprzedaży, finansów i księgowości. Każdy z pakietów oferowany jest w trzech wersjach cenowych, z czego każda jest tańsza w porównaniu do oferty cennikowej Sage.

Szczegółowy wykaz pakietów oprogramowania i usług dla przedsiębiorców wraz z kalkulacją oszczędności znajduje się pod adresem: www.sage.com.pl.

O firmie Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania i usług wspomagających zarządzanie, głównie  dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc - należącej do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. 

Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte - zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw - oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!. Od 17 maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 - globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla średnich i większych przedsiębiorstw. 

http://www.sage.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sage
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »