Technologie » Telekomunikacja
Nowe zastosowanie SMS-ów i e-maili
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Jak to działa? Korzystając ze strony www.NaszKontakt.pl zakładamy kontakt grupowy oraz zapraszamy do niego zainteresowane osoby. Każdy decyduje, czy wiadomości chce otrzymywać e-mailem, SMS-em czy obiema drogami.
Żeby przesłać wiadomość do całej grupy, wysyłamy pojedynczego, zwykłego SMS-a na specjalny, grupowy numer telefonu. Nasza wiadomość automatycznie rozsyłana jest do wszystkich mailem oraz SMS-em. Dłuższe wiadomości i pliki wysyła się na indywidualny adres e-mail grupy, skąd automatycznie trafiają na prywatne skrzynki e-mail wszystkich jej członków.
System przyda się wszędzie, gdzie istnieje potrzeba wymiany informacji w grupie. Jak twierdzą twórcy serwisu, wśród użytkowników znajdują się grupy studentów, współpracowników, znajomych, kluby sportowe i firmy ale również ciekawsze przypadki, jak chociażby zastęp ochotniczej straży pożarnej.
Główną zaletą rozwiązania jest to, że korzystamy z niego wyłącznie za pośrednictwem własnej komórki oraz prywatnej skrzynki e-mail. Nie potrzebujemy więc kolejnego loginu i hasła. Nie musimy również odwiedzać kolejnego serwisu, żeby wysłać lub odebrać wiadomość.
System przygotowała spółka Binartech z Opola, która jest również twórcą komórkowego CB Radia SpeedAlarm.
BINARTECH
Nadesłał:
ap
|

Nowość w ofercie Montis - piloty uniwersalne do Smart TV i klimatyzacji
Kolejny router Wi-Fi 7 w ofercie Tenda - zwraca uwagę designem i nie tylko
EFL i Credit Agricole partnerami akcji „Strażak na szlaku 2026”
Rental Summit powraca z dwoma międzynarodowymi wydarzeniami w Europie i Ameryce Północnej
Komentarze (0)