Firma » Biznes

Nowi dystrybutorzy materiałów eksploatacyjnych OKI Europe w Polsce

Nowi dystrybutorzy materiałów eksploatacyjnych OKI Europe w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
AB S.A. i LAMA PLUS z nowymi umowami dystrybucyjnymi dotyczącymi sprzedaży materiałów eksploatacyjnych OKI

Polski odział OKI Europe rozszerzył możliwości dystrybucyjne swoich materiałów eksploatacyjnych podpisując nowe kontrakty z największym dystrybutorem IT w Polsce - firmą AB S.A. oraz czeską spółka LAMA PLUS.   

Firma AB S.A. została oficjalnym master-dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI Europe na Polskę i może teraz zaopatrywać autoryzowanych dystrybutorów OKI. Master-dystrybutor to najwyższy poziom współpracy kontraktowej dotyczącej sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. OKI sprzedaje bezpośrednio do master-dystrybutorów, którzy zajmują się obsługą całego kanału resellerskiego. W Polsce status master-dystrybutora posiada firma ALSO, która jest paneuropejskim dystrybutorem OKI oraz właśnie firma AB S.A.

 Wybraliśmy firmę AB S.A. na naszego master-dystrybutora w Polsce, ponieważ potrzebowaliśmy sprawdzonego lokalnego dystrybutora, który operacyjnie będzie wstanie zająć się obsługą naszego kanału sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Grupa AB, jako największy dystrybutor IT w Polsce, posiada odpowiednio wysoki poziom doświadczenia, szeroką bazę partnerów, do tego potrafi szybko i elastycznie implementować zmiany i błyskawicznie docierać z informacją o nich do całego kanału. Nasza długoletnia współpraca, AB S.A. było do tej  pory naszym autoryzowanym dystrybutorem, potwierdziła, że firma ta jest odpowiednim wyborem i doskonale sprawdzi się w roli najważniejszego lokalnego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych OKI w Polsce. Dzięki tej współpracy nasi autoryzowani dystrybutorzy oraz reselerzy zyskują dużo większą dostępność materiałów i możliwość finansowania różnych przedsięwzięć – mówi Paweł Andrzejewski, Distribution Channel Manager w OKI Europe (Polska).

Polski oddział, czeskiego autoryzowanego dystrybutora OKI, spółki LAMA PLUS uzyskał także możliwość realizacji projektów w cenach specjalnych na terenie Polski. Do tej pory prowadzili sprzedaż w Polsce wyłącznie w cenach standardowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »