Technologie » Internet

Nowoczesna magia

Nowoczesna magia
Zobacz więcej zdjęć »
Być może słyszałeś już wcześniej wyrażenie „Internet rzeczy” i choć może to brzmieć jak eteryczna koncepcja, jest to w rzeczywistości kulminacja 50 lat rozwoju technologii i być może droga naprzód dla świata. Czym dokładnie jest IoT?

IoT, czyli Internet rzeczy, to system powiązanych ze sobą urządzeń, w tym maszyn mechanicznych i cyfrowych, obiektów, zwierząt lub ludzi posiadających unikalne identyfikatory, które mogą przesyłać dane przez sieć.

Przykłady obejmują inteligentne tostery, telewizory Smart TV, zegarki fitness i wiele innych urządzeń. IoT działa za pośrednictwem systemu inteligentnych urządzeń z dostępem do Internetu z procesorami, czujnikami i komunikacją, które mogą wysyłać dane, które uzyskują z otoczenia do bramy IoT. Oznacza to, że nie jest wymagana żadna interakcja człowieka, poza być może ustawieniem urządzeń. up.

Dlaczego więc technologia IoT jest tak ważna?


IoT zmienia zasady gry

Po prostu pomaga nam żyć i pracować mądrzej. W rzeczywistości przewiduje się, że ponad 50% nowych firm będzie działać w IoT do końca 2020 r., a 70% przedsiębiorstw będzie w pewnym stopniu zależnych od IoT. IoT pomaga organizacjom śledzić procesy biznesowe, tworzyć bezproblemową obsługę klienta i zwiększa produktywność pracowników, oszczędzając czas i pieniądze. Rynek IoT rozwija się skokowo, a eksperci przewidują, że w przyszłym roku wzrośnie o 21%, osiągając w tym okresie 5,8 miliarda punktów końcowych.

Dlaczego więc jest to istotne dla tych, którzy inwestują w indeksy lub akcje u brokera CFD? Cóż, obecnie na rynkach działa wiele akcji IoT, na przykład Skyworks Solutions Inc (NASDAQ: SWKS), IMPINJ Inc (NASDAQ: PI), Strategic Asset Leasing Inc. (OTCMKTS: LEAS) i Silicon Laboratories Inc (NASDAQ : SLAB) . Większość z tych firm może pochwalić się poziomami gotówki, które są znacznie wyższe niż ich zobowiązania, co daje im mocną argumentację dla wielu osób, aby zwrócić uwagę na sektor IoT na rynku. Inteligentne pomiary to jeden z największych użytkowników IoT i według niektórych ocen, może wzrosnąć o 17%, osiągając 1,37 miliarda punktów końcowych

Synaptics, producent ekranów dotykowych, jest jedną z firm, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet w obszarze IoT na rynku. Analityk Rosenblatt, Kevin Cassidy, przewiduje, że marża brutto grupy IoT może wzrosnąć z 54% do prawie 60% w ciągu najbliższych kilku lat.

Firma CISCO (CSCO), zajmująca się sprzętem sieciowym, jest kolejną popularną firmą zajmującą się Internetem rzeczy i według szacunków mogłaby zarobić prawie 50 mln USD przychodu w 2020 r. Firma zajmuje się nie tylko cyber bezpieczeństwem, ale produktami stanowiącymi podstawę Internetu, a tym samym postęp w technologii urządzeń z dostępem do Internetu, które były świetne dla firmy. Wraz z obecną kulturą pracy z domu, która staje się normą, system CISCO WebEx staje się użytecznym narzędziem do wideokonferencji. Udziały CSCO wzrosły o 36% od marca, kiedy doświadczył paskudnego spadku, podobnie jak wielu innych, ze względu na skutki COVID-19. Inwestorzy mogą inwestować w opcje indeksowe, takie jak kompozyt NASDAQ, aby handlować akcjami CSCO, a także wieloma innymi akcjami IoT, takimi jak Alarm .com (NASDAQ: ALRM), oparta na chmurze platforma, służąca do zarządzania połączonymi urządzeniami domowymi i biznesowymi

Połącz IoT z takimi rzeczami jak AI (sztuczna inteligencja), a będziemy mogli rozmawiać o przedefiniowaniu sposobu funkcjonowania branż, przedsiębiorstw, a nawet gospodarek. Jeśli chcesz zainwestować w IoT, możesz to zrobić, handlując kontraktami CFD na akcje u brokera CFD. Vestle to europejski regulowany i niezawodny broker, z ponad 800 kontraktami CFD na transakcje. Dla osób, które są bardziej zainteresowane indeksami, Vestle umożliwia także inwestorom inwestowanie w indeksowe kontrakty CFD, które obejmują IoT.

  

IoT na rynku

Jeśli interesuje Cię handel online na platformach, które można pobrać, aplikacja Vestle jest dostępna bezpłatnie w App Store lub Google Play. Pozwala z łatwością handlować ze smartfona i jest wyposażona w zaawansowane narzędzia i funkcje handlowe. Vestle oferuje ponad 800 kontraktów CFD, w tym nie tylko indeksy i akcje, ale także waluty, surowce, kryptowaluty i fundusze ETF. Vestle oferuje niezawodne i bezpieczne opcje płatności, dzięki czemu możesz bezpiecznie wpłacać i wypłacać środki tak szybko, jak to możliwe. Chcesz dowiedzieć się więcej o platformach handlowych Vestle CFD? Zarejestruj się już dziś, aby skorzystać z bezpłatnego szkolenia 1 na 1 z trenerem handlowym.

Vestle (znany dawniej jako iFOREX) jest nazwą handlową iCFD Limited, licencjowana i regulowana przez Cypryjski Urząd Securities and Exchange Commision (CYSEC) numer licencji: 143/11. Materiały zawarte w niniejszym dokumencie, zostały stworzone we współpracy z Vestle i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Uwaga: obliczenia przeszłych zmian wyników, mogą przedstawiać futures kontrakty, a nie aktywa bazowe. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer.html

Źródło fotografii: DeposiphotosRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »