Firma » Biznes

Nowoczesne okna i drzwi Schüco na wirtualnej wystawie

Firma Schüco udostępniła wirtualny spacer po interaktywnej ekspozycji nowych produktów i technologii z PVC-U, jakie miały być prezentowane podczas tegorocznych targów FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Cyfrowo odwzorowana przestrzeń wystawiennicza dostarcza maksymalnej dawki informacji i inspiracji. 

Hasło, pod którym miała się odbywać tegoroczna wystawa rozwiązań marki Schüco w Norymberdze „Home is everything”, nabiera dziś zupełnie nowego znaczenia, ponieważ można ją zobaczyć nie wychodząc z domu, na ekranie własnego komputera. Serwis specjalny umieszczony w serwisie specjalnym pod adresem www.schueco.com/polymer_highlights  zabiera odbiorców w realistyczną podróż 360° po stoisku Schüco, dostarczając kompleksowych informacji o nowoczesnych oknach z PVC-U, drzwiach wejściowych i przesuwnych. Podczas wirtualnego zwiedzania można odtworzyć poświęcone poszczególnym elementom wystawy materiały video, przeczytać dokładne opisy produktów, obejrzeć schematy rozwiązań i przekroje profili. Tak jak było to zaplanowane w rzeczywistości, wystawa online jest podzielona na cztery sekcje poświęcone różnym grupom produktów i usług Schüco: PANORAMA, VIEW, ARRIVAL i SERVICE.

Nowe, panoramiczne rozwiązania i przyszłościowe opcje

W strefie „PANORAMA” prezentowane są nowe konstrukcje o ekstremalnie wąskich w widoku profilach i dużych przeszkleniach. Jej główny punkt stanowią różne kombinacje drzwi przesuwnych Schüco LivIngSlide, na przykład z progiem „0” oraz także po raz pierwszy – ukrytym elektronicznym napędem w opcji systemowej. Zupełnie nowy wariant drzwi posiada imponująco wąską ramę skrzydła o szerokości zaledwie 72 mm. Firma prezentuje ponadto premierowy system przesuwny Schüco SoftSlide, a także nową generację drzwi podnoszono-przesuwnych Schüco EasySlide. Natomiast w strefie „VIEW” można zobaczyć nowy, designerski system okienny Symbiotic. Rozwiązanie z aluminium i PVC-U wyróżnia się wąskimi w widoku profilami oraz minimalistycznym designem. Od zewnątrz aluminiowe ramy mogą być lakierowane proszkowo, zaś wewnętrzne powierzchnie z PVC – pokryte dowolną okleiną. Ciekawym elementem ekspozycji są inteligentne rozwiązania okienne, jak na przykład samowystarczalna energetycznie, bezprzewodowa kontrola zamknięcia czy cyfrowe okno z kodem QR pozwalającym na pobranie aplikacji, przez którą można np. wydać polecenie serwisowania. Kwestie komfortu użytkowania i regulacji mikroklimatu wnętrz rozwiązuje stolarka drzwiowa Schüco LivIng w wersji z progiem 0 mm oraz okna ze zintegrowanym systemem wentylacji Schüco VenthoTherm Twist i ukrytym systemem rolet przeciwsłonecznych Schüco Integralmaster.

Inteligentna kontrola dostępu

Sekcja „ARRIVAL” została poświęcona drzwiom wejściowym z systemami DCS SmartTouch i Schüco BlueCon. Nowy panel dotykowy DCS SmartTouch łączy funkcję wideokomunikacji z intuicyjną i bezpieczną kontrolą dostępu. Rozwiązanie w postaci kompaktowego, designerskiego modułu składa się między innymi z kamery, dzwonka i kontroli dostępu. Wszystkimi komponentami systemu można zarządzać z poziomu aplikacji Schüco. Moduł Schüco BlueCon opiera się na protokole Bluetooth, co otwiera możliwość sterowania drzwiami za pomocą smartfonu, bez użycia kluczy. Element ukryty we wrębie drzwi sprawdza uprawnienia dostępu w momencie, gdy użytkownik zbliża się do strefy wejścia. Aplikacja BlueCon na smartfon pozwala na otwieranie drzwi w sposób automatyczny lub manualny, w zależności od ustawień. Uprawnienia dostępu mogą być nadawane w sposób elastyczny oraz każdemu użytkownikowi indywidualnie.

Cyfrowe wsparcie projektów


W strefie „SERVICE” można znaleźć informacje na temat obszernego wyboru usług oferowanych przez Schüco Polymer Technologies KG, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań cyfrowych, jak np. Schüco PolyCal. Oprogramowanie opracowane wspólnie przez firmy Schüco i Orgadata zwiększa efektywność kalkulacji i produkcji okien, drzwi oraz elementów przesuwnych. Podobne zastosowanie posiada nowa platforma online Schüco PolyWeb, która pozwala na szybką i efektywną kalkulację oraz planowanie konstrukcji specjalnych z PVC-U. Kolejnymi akcentami są oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi PlanToBuild czy porównywarka produktów Plan.One. Zainteresowani mogą także zasięgnąć informacji na temat nowych maszyn produkcyjnych.


Drzwi LivIngSlide z nowym, panoramicznym przeszkleniem
Fot. Schüco


Drzwi z nowym systemem Schüco DCS
Fot. Schüco


 Firma Schüco kładzie nacisk na rozwiązania cyfrowe
Fot. Schüco


Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.com/polymer_highlightsSchüco – Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad
Grupa Schüco z siedzibą w Bielefeld rozwija i sprzedaje systemy okienne, drzwiowe i fasadowe. Na obecną i przyszłą pozycję lidera w branży technologii i usług pracuje ponad 5400 osób zatrudnionych na całym świecie. Jako specjalista od powłok budynków o charakterze mieszkaniowym i komercyjnym, Schüco oferuje, oprócz innowacyjnych produktów, także doradztwo i rozwiązania cyfrowe na każdym etapie procesu budowlanego – od pomysłu i wzornictwa aż po wykonawstwo i montaż. Z firmą Schüco współpracuje 12000 firm partnerskich, deweloperów, architektów i inwestorów na całym świecie. Firma działa aktywnie w ponad 80 krajach i osiągnęła w 2018 roku obrót w wysokości 1,670 miliarda euro. Więcej informacji na stronie
www.schueco.pl

Schüco International Polska
press box


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »