Firma » Biznes

Nowoczesne technologie sieciowe jako fundament rozwoju biznesu

Nowoczesne technologie sieciowe jako fundament rozwoju biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
28 kwietnia o godz. 17:00 we wrocławskim Cuprum Novum rozpocznie się szóste spotkanie z cyklu BarCamp 7.1. Poświęcone ono będzie tematyce wykorzystania najnowszych technologii sieciowych w nowoczesnym biznesie.

Zaproszeni prelegenci przedstawią zagadnienia dotyczące m.in. optymalizacji oraz wyzwań hostingu, wykorzystania technologii Adobe przy rozwiązaniach typu RIA i SaaS oraz przybliżą tematykę cloud computingu na przykładzie Windows Azure.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in. przedstawiciele takich firm jak Adobe, home.pl, Microsoft i Contium.

W trakcie spotkania dostępny będzie livestreaming. Tradycyjnie na stronie www.barcamp71.pl udostępnione będą również materiały wideo i prezentacje.

Na kolejne miesiące organizatorzy spotkań BarCamp 7.1 zaplanowali m.in. tematykę innowacyjności, e- finansów, bezpieczeństwa w Sieci oraz marketingu internetowego.

Szczegółowe informacje na stronie spotkań http://barcamp71.pl. BC71 organizowany jest przez Tomka Karwatkę, Martę Klimowicz i Marka Lose w ramach projektu Biznes 2.0. Współorganizatorem spotkania jest portal Webhosting.pl.

Patronem merytorycznym spotkań BarCamp 7.1 jest IAB.

Spotkanie odbędzie się we wrocławskim Cuprum Novum, ul. W. Sikorskiego 2-8.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »