Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowość! BIO Kaszka zbożowo - warzywna Holle z dynią, pełnoziarnistą kukurydzą i ryżem

Nowość! BIO Kaszka zbożowo - warzywna Holle  z dynią, pełnoziarnistą kukurydzą i ryżem
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Holle jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych europejskich marek produkujących ekologiczną żywność dla dzieci i niemowląt.

 Hasło „Miłość, bezpieczeństwo i Holle” przyświeca firmie od ponad 80 lat istnienia, w trakcie których marka Holle stała sie synonimem jakości zyskując zaufanie tysięcy rodziców, którzy pragną żywić swoje dzieci w sposób świadomy i odpowiedzialny. 

Holle nieustannie szuka sposobów, aby proces żywienia niemowląt i dzieci nie tylko pozostawał w zgodzie z naturą, ale także był atrakcyjny dla tych, dla których produkt jest przeznaczony – dla najmłodszych. Zróżnicowanie diety dziecka jest jednym z kluczy jego prawidłowego rozwoju, dlatego wraz z nieustannym poszerzaniem swojej oferty, Holle przygotowała dla małych smakoszy nowy, oryginalny produkt: EKOLOGICZNĄ KASZKĘ WARZYWNĄ Z DYNIĄ, KUKURYDZĄ I RYŻEM.

Nowa kaszka zbożowo - warzywna HOLLE wyróżnia się czystym, prostym i czytelnym składem, zawierającym jedynie trzy produkty: dynię, pełnoziarniste płatki ryżowe oraz pełnoziarniste płatki kukurydziane wzbogacone witaminą B1. Wszystkie składniki pochodzą z upraw biologicznych i biodynamicznych, dzięki pełnemu przemiałowy ziarna są wyjątkowo wartościowe odżywczo, tak więc rodzic może być pewny, że jego dziecko otrzymuje wyłącznie pełnowartościowe, pożywne danie wolne od zbędnych dodatków, czy polepszaczy EKOLOGICZNĄ KASZKĘ WARZYWNĄ Z DYNIĄ, KUKURYDZĄ I RYŻEM HOLLE można wprowadzać już od szóstego miesiąca życia w ramach początków rozszerzania diety dziecka. Doskonale sprawdza się zarówno w wersji bezmlecznej, jak i z zastosowaniem mleka modyfikowanego lub świeżego. W zależności od wieku dziecka, przygotowany posiłek można dowolnie wzbogacać mięsem, bądź warzywami stwarzając sycące danie, które zaspokoi gusta nawet najbardziej kapryśnych smakoszy. Puree Dyniowe z Kukurydzą i Ryżem jest niezwykle łatwe w przygotowaniu, łatwo się rozprowadza i nie tworzy grudek w trakcie mieszania.

Produkty Holle są wolne od jakichkolwiek domieszek, czy modyfikacji, są produkowane w zgodzie z naturą, a ich składy są czyste, czytelne i wartościowe, dlatego zarówno nowa kaszka Dyniowa z Kukurydzą i Ryżem, jak i pozostałe produkty firmy mogą być bez obaw stosowane w diecie niemowląt i dzieci.

 

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 175 g

Cena: ok 12 zł

Importer: Victualia SaluberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »