Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

NOWOŚĆ! Clio Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics

NOWOŚĆ! Clio Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics
Zobacz więcej zdjęć »
MUSE Cosmetics – nowa marka kosmetyczna - przedstawia unikatową NOWOŚĆ - Clio Multitasking Hair Conditioner! Wielozadaniowa odżywka dla włosów MUSE Cosmetics to produkt specjalistyczny, profesjonalny i multifunkcyjny, przeznaczony do samodzielnego stosowania.

 Kompleksowo dba o włosy - stymuluje ich porost, zapewnia wzrost nowych włosów, zapobiega wypadaniu oraz wzmacnia i odbudowuje strukturę, wyraźnie zwiększając grubość, długość i objętość włosów.

Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics to nowoczesna, specjalistyczna odżywka do włosów, której głównym, czynnym składnikiem jest kompleks trzech aktywnych substancji o uzupełniającym się działaniu: kwasu oleanowego, apigeniny i witaminizowanego aktywnego nośnika witaminy H (biotinoyl). Zastosowany skład substancji czynnych zapobiega wypadaniu włosów, wzmacnia cebulki włosa oraz poprawia przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosa, dzięki czemu włosy stają się grubsze, mocniejsze oraz pobudzone do wzrostu. Dodatek naturalnej betainy, zawartej w produkcie reguluje prawidłową gospodarkę wodną i doskonale sprawdza się jako substancja nawilżająca i redukująca podrażnienia wywołane przez środki powierzchniowo czynne. Proteiny jedwabiu działają na włosy i skórę głowy kondycjonująco i ochronnie, panthenol zaś pogrubia oraz nadaje włosom objętości i blasku.

Odżywka Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics zapobiega wypadaniu włosów i wzmacnia je, zwiększając tym samym gęstość i objętość fryzury. Kompleks składników aktywnych odbudowuje strukturę włosa, przywracając im pożądaną grubość i budowę; odżywka poprawia także ogólną kondycję włosów i skóry głowy.  Profesjonalna odżywka Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics przeznaczona jest do włosów osłabionych, kruchych i z tendencją do wypadania - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, odżywka Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics stymuluje porost nowych włosów, dlatego dedykowana jest osobom, u których w wyniku choroby lub też naturalnych predyspozycji występuje łysienie, przerzedzenie lub zupełna utrata włosów (całkowita lub miejscowa).

Wielofunkcyjna odżywka Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics  przeznaczona jest do miejscowego stosowania na skórę głowy raz dziennie. Piankę należy nakładać małymi porcjami na czystą skórę głowy, równomiernie wmasowując palcami, zwracając szczególną uwagę na miejsca przerzedzone. Nie spłukiwać. W celu polepszenia działania odżywki, podczas aplikacji zaleca się wykonanie krótkiego masażu skóry głowy okrężnymi ruchami opuszków palców (co najmniej minutę). Masaż poprawia ukrwienie skóry głowy i ułatwia wnikanie substancji aktywnych. Odżywka Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics działa już na poziomie skóry głowy, odżywiając i wzmacniając włos u samego źródła, w samym jego zalążku – dlatego nie wymaga aplikacji na całej długości włosów, jak zwykłe odżywki przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo, Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics posiada lekką, nieobciążającą formułę – wygodna forma pianki oraz sposób aplikacji sprawiają, że włosy nie stają się cięższe i nie sprawiają wrażenia przyduszonych swoim ciężarem.

Wysoka skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics zostały potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i aplikacyjnymi. Warto zaznaczyć, że już po miesiącu stosowania Multitasking Hair Conditioner marki MUSE Cosmetics 95-96% użytkowniczek zauważyło widoczną poprawę wyglądu włosów i spowolnienie ich wypadania!

 

 

Produkt: Erato Volumizing Mascara

Producent: MUSE Cosmetics

Pojemność: 150 ml

Cena: 240 zł

 

www.musecosmetics.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »