Dom » Wnętrza

Nowość! Francuska delikatność w duecie z kanadyjską solidnością - lampy QUEBECK marki Nowodvorski

Nowość!  Francuska delikatność w duecie z kanadyjską solidnością - lampy QUEBECK marki Nowodvorski
Zobacz więcej zdjęć »
Czy zastanawialiście się kiedyś jak by to było, gdyby połączyć delikatne, piękne kształty z trwałymi materiałami i solidnym wykonaniem? Zainspirowana fenomenem kanadyjskiej prowincji, nowa kolekcja zwisów QUEBECK marki Nowodvorski Lighting jest zaproszeniem do takiego eksperymentu.

Lampy w białej i czarnej tonacji nadadzą wnętrzu miękkiego, delikatnego charakteru z nutą współczesnej ekstrawagancji.

Minimalistyczny wystrój domu zakłada minimum zdobień. Można jednak zachować umiar i równocześnie uzyskać efekt nietuzinkowej aranżacji. Ciekawym pomysłem jest wyeksponowanie lamp, które swoim światłem, jak i wyglądem staną się ozdobą samą w sobie. Linia zwisów QUEBECK marki Nowodvorski Lighting to propozycja dla osób odważnych – oprawy zwracają uwagę ekstremalną długością, modną kolorystyką, a także intrygującym kształtem.

Czarne lub białe bądź biało- czarne

W skład kolekcji QUEBECK marki Nowodvorski Lighting wchodzą 4 lampy – dwa pojedyncze i dwa potrójne zwisy, dostępne w białej i czarnej wersji.  W zależności od potrzeb możemy wszystkie ze sobą zestawić, bądź skupić się na wybranym modelu, w odpowiadającym nam kolorze. Białe lampy będą ciekawie kontrastować z ciemniejszymi meblami i ścianami, czarne z kolei z jasnymi zasłonami, czy błyszczącą śnieżną bielą podłogą. Oba warianty, tworząc bardzo modny kolorystyczny duet, ładnie się ze sobą komponują. Dodatkowo, matowy lakier opraw nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego wyrazu. Lampy sprawdzą się zatem głównie we współczesnej aranżacji, gdzie matowe elementy dekoracyjne są szczególnie mile widziane. Długość, aż 120 cm przystosowana jest do pomieszczeń o wysokich sufitach takich jak mieszkania w kamienicach lub lofty. Możliwość wyboru pomiędzy zwisem o pojedynczym źródle światła i średnicy 5,5 cm, a potrójnym o szerokości 65 cm, pomoże także dobrać natężenie do wielkości pokoju, który pragniemy oświetlić.

Kolekcja na dłuuuuuugie lata

Ciekawe wzornictwo lamp, proponowane przez firmę Nowodvorski Lighting, to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy coraz częściej szukają niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych. Zwisy z linii QUEBECK są tego najlepszym przykładem. Misją firmy Nowodvorski Lighting jest bowiem dostarczanie produktów zgodnych z najnowszymi trendami, bezpiecznych i trwałych. Lampy z serii QUEBECK cechuje oryginalny design, modna kolorystyka oraz trwałe materiały i solidne wykonanie. Kontrola jakości obecna jest na każdym etapie produkcji, począwszy od starannej selekcji poddostawców, poprzez kontrolę dostarczonych przez nich materiałów i podzespołów, kontrolę półproduktów w każdej fazie obróbki, a na gotowych wyrobach kończąc. Wszystko po to, aby produkt był bezpieczny, ładny i dobrej jakości, jak w przypadku lamp z linii QUEBECK marki Nowodworski Lighting. 


Piękne i delikatne, a zarazem solidne lampy z kolekcji QUEBECK marki Nowodvorski Lighting – pozwolą uzyskać w domu niezwykły efekt aranżacyjny. Dodatkowo, doskonale oświetlą pomieszczenia, eksponując piękno mebli i dodatków, które się w nich znajdują.

Kolekcja QUEBECK marki Nowodvorski Lighting

QUEBECK white I zwis
Wysokość: 120 cm 
Średnica: 5,5 cm 
Sugerowana cena detaliczna: 136,53 zł
1 x GU 10
Max 35 W

QUEBECK black I zwis
Wysokość: 120 cm 
Średnica: 5,5 cm 
Sugerowana cena detaliczna: 136,53 zł
1 x GU 10
Max 35 W

QUEBECK white III zwis 
Wysokość: 120 cm 
Szerokość: 65 cm 
Sugerowana cena detaliczna: 422,51 zł
3 x GU 10
Max 35 W

QUEBECK black III zwis
Wysokość: 120 cm 
Szerokość: 65 cm 
Sugerowana cena detaliczna: 422,51 zł
3 x GU 10
Max 35 W


Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j. 
ul. Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »