Dom » Budownictwo

Nowość! Kolekcje PETRA i MEMFIS marki Nowodvorski Lighting – lampy, które odmienią lofty

Nowość! Kolekcje PETRA i MEMFIS marki Nowodvorski Lighting – lampy, które odmienią lofty
Zobacz więcej zdjęć »
Lofty charakteryzuje oszczędny, minimalistyczny, wręcz surowy styl. Dominują w nich szarość i biel, dlatego już niewielki kontrastowy element jest w stanie całkiem odmienić wnętrze.

Można tego dokonać dzięki lampom PETRA i MEMFIS marki Nowodvorski Ligting  w kolorze miedzianym.

Największym atutem loftów jest duża przestrzeń, która stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. W celu przełamania surowości wnętrza warto postawić na wyróżniający się dodatek. Świetnym rozwiązaniem będą nowości zaprezentowane przez markę Nowodvorski Lighting – lampy PETRA i MEMFIS w kolorze miedzianym. Oba produkty zostały wykonane ze stali lakierowanej oraz wyposażone w jedno źródło światła o maksymalnej mocy 60 W. Lampa PETRA składa się z okrągłego klosza o wysokości 20,5 cm i średnicy 17,5 cm. Z kolei lampa MEMFIS charakteryzuje się stożkowatym kloszem o wysokości 21 cm oraz średnicy 26,5 cm. Maksymalny zwis obu modeli wynosi 130 cm. Dzięki kontrastowej barwie lampy doskonale wkomponują się we wnętrza w industrialnym stylu, ocieplając ich przestrzeń.

 

LAMPY MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

PETRA

Cena detaliczna: 199,26zł brutto

MEMFIS

Cena detaliczna: 220,26 zł brutto

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »