Dom » Wnętrza

Nowość! Merbau na 10-tkę! – parkiet DLH Poland

Nowość! Merbau na 10-tkę! – parkiet DLH Poland
Zobacz więcej zdjęć »
W bogatej ofercie egzotycznych podłóg drewnianych iFLOOR firmy DLH Poland pojawiło się nowe, estetyczne rozwiązanie – parkiet lity lakierowany Merbau o grubości 10 mm.

Ten elegancki produkt dzięki swoim wymiarom idealnie sprawdzi się w aranżacjach przestrzeni, w których decydujemy się na stworzenie na podłogach kompozycji z drewna i płytek.

Nowocześnie urządzone otwarte przestrzenie użytkowe przykuwają wzrok efektownymi połączeniami drewna, terakoty, szkła i metalu. Coraz modniejsze jest zestawienie tych materiałów nie tylko w przypadku ścian czy mebli, ale i na podłogach. Parkiet lity lakierowany iFLOOR Merbau 10 mm firmy DLH Poland dzięki mniejszej niż standardowe 15 mm grubości może być łączony z innymi elementami bez potrzeby wykonywania specjalnej wylewki. Teraz możemy stworzyć unikalną i trwałą kompozycję modnych odcieni drewna egzotycznego z terakotą, kamieniem czy gresem.

Eleganckie połączenie

W pomieszczeniach o otwartym planie podział funkcjonalny wyznacza często linia dzieląca różne rodzaje materiałów, z których wykonana została podłoga. Odpowiednio dobrana do poszczególnych stref pomieszczenia daje wrażenie estetycznej spójności, a umiejętne zestawienie różnych faktur sprawia wrażenie przenikania się przestrzeni. Największą popularnością w takich rozwiązaniach cieszy się połączenie egzotycznego drewna z terakotą czy płytkami gresowymi. Atutem tych zestawień jest możliwość uzyskania niebanalnego efektu wizualnego.

- Obserwując panujące trendy w aranżacjach wnętrz chcemy, aby oferowane przez nas egzotyczne podłogi były nie tylko estetyczne i trwałe, ale także odpowiadały modnym stylizacjom i potrzebom klientów. Dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę o parkiety lite lakierowane o grubości 10 mm z najmodniejszego egzotyku, jakim jest Merbau. Rozwiązanie to łączy w sobie naturalne piękno tego gatunku z praktycznymi wymiarami. Ponadto parkiet ten wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną – mówi Piotr Lisowski, Product Manager w firmie DLH Poland.

Natura i nowoczesność

Głęboki, ciepły kolor Merbau rozjaśniony naturalnymi, złotymi refleksami doskonale współgra z nowocześnie wyglądającymi, zimnymi powierzchniami wykonanymi z gresu. Wykonane z egzotycznego drewna Merbau lakierowane klepki parkietowe o grubości 10 mm pozwalają na bezproblemowe łączenie ich z innymi rodzajami wykończeń, bez przeprowadzania dodatkowych prac związanych z poziomowaniem podłoża. Pomimo mniejszej grubości klepki, wykonany z nich parkiet jest równie trwały, co jego odpowiedniki w standardowym wymiarze 15 mm. Rozwiązanie to daje nam gwarancję docelowego koloru, ponieważ deska jest fabrycznie lakierowana. Podobnie jak w przypadku typowego parkietu, możliwe jest przeprowadzenie jego wielokrotnej renowacji. Drewno Merbau wyróżnia się nie tylko piękną kolorystyką, ale także jest twarde, a więc bardzo odporne na uszkodzenia i wgniecenia. Nieduży rozmiar klepki 60x250-600mm zmniejsza ryzyko zsychania i powstawania szczelin, a 10 mm grubość gwarantuje bardzo dobre przewodnictwo cieplne. Parkiet ten jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których zastosowano ogrzewanie podłogowe. Ciekawa barwa gatunku i jego właściwości mechaniczne sprawiają, że coraz chętniej wykorzystywany jest do aranżacji ekskluzywnych podłóg.

Parkiet Merbau 10mm z certyfikatem VLO Certisource gwarantuje, iż drewno wykorzystane do jego produkcji zostało pozyskane w zgodzie z założeniami zrównoważonej gospodarki leśnej.

W ofercie firmy DLH Poland

Parkiet lity lakierowany Merbau 10 mm

Lakierowane fabrycznie klepki parkietowe Merbau iFLOOR 10 mm mogą być bez problemu łączone z innymi materiałami do wykończenia podłóg, ze względu na zbliżoną grubość. Wyróżniają się wyjątkową, dostojną kolorystyką przetykaną złotymi refleksami. Merbau doskonale koresponduje z wystrojem ekskluzywnych, nowoczesnych przestrzeni. Jednocześnie ciemna barwa nawierzchni maskuje ewentualne zabrudzenia i zarysowania. W razie potrzeby parkiet może być poddany renowacji. To doskonałe rozwiązanie do stosowania na ogrzewanie podłogowe.

Orientacyjne ceny:

Parkiet lity lakierowany Merbau 10x60x250-600mm, cena od 110zł brutto.

Importer: DLH Poland www.dlh.pl 

DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Powstała w 1990 roku jako firma eksportująca drewno i w krótkim czasie stworzyła wielopunktową sieć sprzedaży. Posiadając własne punkty dystrybucji, własne magazyny oraz zespół kompetentnych handlowców DLH Poland stała się absolutnym liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego. DLH Poland to aktualnie 10 placówek zlokalizowanych w największych polskich aglomeracjach. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Głównym celem DLH Poland jest zadowolenie wszystkich klientów i kontrahentów. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo.

Firma DLH Poland troszczy się o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój. Posiada certyfikat FSC CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantującego, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »