Dom » Wnętrza

NOWOŚĆ! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting

NOWOŚĆ! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu.

Najnowsza kolekcja zawieszeń SILICONE marki Nowodvorski Lighting wykonanych z przewodu w oplocie bawełnianym oraz silikonowej posufitki i nadkloszówki, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych materiałów.

Oświetlenie z fantazją

Istnieją dwa sposoby na urozmaicenie wystroju wnętrz za pomocą oświetlenia. Pierwszym z nich jest umiejętne rozmieszczenie poszczególnych punktów świetlnych. Drugim z kolei wybór ekstrawaganckich modeli lamp, stanowiących centralny punkt wystroju. Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting w ciekawy sposób łączy w sobie oba rozwiązania otwierając niespotykane dotychczas możliwości aranżu, dzięki aż siedmiu wariantom kolorystycznym. Ponadto charakteryzujące się identycznym kształtem lampy można wykorzystać zarówno pojedynczo, jak i łączyć je w barwne melanże. Decydując się na tą nowoczesną i bardzo funkcjonalną kolekcję stworzymy wyjątkowo intrygujący aranż, bez względu na to, czy powiesimy kilka modeli jednocześnie w większej grupie, czy też rozmieścimy je w linii prostej. Bogata paleta barw pozwala z kolei dopasować konkretny model do panującej we wnętrzach kolorystyki, jak i daje dużą swobodę działania miłośnikom kontrastujących zestawień.

Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting to przepis na zarazem modne, jak i funkcjonalne dopełnienie wielu wnętrz. Mocno wyeksponowana żarówka pozwala często eksperymentować z aktualnym wystrojem. Wystarczy jako źródło światła wybrać model dekoracyjny, emitujący kolorowe światło, bądź też wyróżniający się nietypowym kształtem, by w mgnieniu oka zmienić dotychczasowy design pomieszczenia.

 

Kolekcja SILICONE marki NOWODVORSKI LIGHTING:

 

SILICONE BLACK

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE GRAY

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE WHITE

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE BLUE

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE TURQUOISE

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE GREEN

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

SILICONE RED

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »