Dom » Ogrody

Nowość od FERRO dla Twojego ogrodu!

Nowość od FERRO dla Twojego ogrodu!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to najlepszy czas na remonty w domu, ale i... wokół niego. Ogrody, nasze prywatne zielone oazy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, i niejednokrotnie także wielu dodatkowych prac związanych z przebudową i zmianą aranżacji.


Firma FERRO jeden z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim dołączyła do swej bogatej oferty niezwykle funkcjonalną kolekcję akcesoriów – Garden Program

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 Linia obejmuje nowoczesne pistolety zraszające, a w niej pistolety regulowane metalowe i plastikowe oraz zraszające 6-cio i 7-funkcyjne, a także zestaw zraszaczy wielofunkcyjnych w tym zraszacz wahadłowy 19-strumieniowy i 7-funkcyjny teleskopowy. W Programie są również węże ogrodowe 15 i 20 metrowe oraz zwijacze: automatyczny ścienny z wężem i ręczny przenośny wraz z bogatą kolekcją dodatkowych elementów, wśród których na szczególną uwagę zasługują bardzo wytrzymałe akcesoria mosiężne. Garden Program to świetny sposób na właściwą pielęgnację każdego domowego ogrodu i działki. W tej bogatej ofercie znajdziemy wiele niezbędnych akcesoriów, które odpowiednio „zaopiekują” się naszą zieloną oazą. Wszystko po to, by czas jaki tu spędzamy dostarczał nam niezapomnianych chwil przyjemności i relaksu w otoczeniu ulubionych drzew, krzewów i kwiatów.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »